امروز : پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

روی خوش فیفا به کفاشیان با نقره داغ کردن شیخ قطری

با محرومیت سعود المهندی شانس کفاشیان برای کسب کرسی در کنفدراسیون فوتبال آسیا بیشتر خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ فيفا سعود المهندی، رقیب قطری کفاشیان در انتخابات شورای اجرایی و نائب‌رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا را به ‌دلیل عدم حضور در جلسه‌های بازپرسی و همکاری با کمیته اخلاق به‌مدت یک سال از هرگونه فعالیت در فوتبال محروم كرد. این شیخ قطری همچنین باید جریمه نقدی 20 هزار فرنک سوئیسی را به فیفا پرداخت کند.

با این اتفاق کفاشیان که فکر می کرد با آمدن این فرد شانسش برای رای آوردن کم است حالا با محرومیت این فرد و برگزاری مجمع فیفا دوباره شانس زیادی برای کسب این کرسی را دارد و اگر این اتفاق بیفتد اولین بار در این ۳۷ سال اخیر خواهد بود که کشورمان یک کرسی مهم در کنفدراسیون فوتبال آسیا را کسب خواهد کرد.

این در حالی است که کفاشیان برای کسب این کرسی از سوی فدراسیون فوتبال کشورمان هیچ حمایتی نشده است و کی‌روش هم به همین دلیل انتقاد زیادی به مسوولان فدراسیون دارد.

با محرومیت سعود المهندی شانس کفاشیان برای کسب کرسی در کنفدراسیون فوتبال آسیا بیشتر خواهد شد. به گزارش خبرآنلاین؛ فيفا سعود المهندی، رقیب قطری کفاشیان در انتخابات شورای اجرایی و نائب‌رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا را به ‌دلیل عدم حضور در جلسه‌های بازپرسی و همکاری با کمیته اخلاق به‌مدت یک سال از هرگونه فعالیت در فوتبال محروم كرد. این شیخ قطری همچنین باید جریمه نقدی 20 هزار فرنک سوئیسی را به فیفا پرداخت کند. با این اتفاق کفاشیان که فکر می کرد با آمدن این فرد شانسش برای رای آوردن کم است حالا با محرومیت این فرد و برگزاری مجمع فیفا دوباره شانس زیادی برای کسب این کرسی را دارد و اگر این اتفاق بیفتد اولین بار در این 37 سال اخیر خواهد بود که کشورمان یک کرسی مهم در کنفدراسیون فوتبال آسیا را کسب خواهد کرد. این در حالی است که کفاشیان برای کسب این کرسی از سوی فدراسیون فوتبال کشورمان هیچ حمایتی نشده است و کی‌روش هم به همین دلیل انتقاد زیادی به مسوولان فدراسیون دارد.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا