امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۷:۲۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

«زحمتکشان جامعه و فقرا خشن‌ترین هستند» توهین‌های جریان خاص به مردم تمامی ندارد…

به گزارش جهان نیوز؛ فردی به نام حسین حسینی که خبرگزاری ایلنا از او با عنوان جامعه شناس یاد کرده، در مصاحبه با این خبرگزاری اصلاح‌طلب گفته است:
در جامعه‌ای که کودکان در اختیار والدین هستند و به نوعی والدین صاحب کودک هستند ممکن است هرگونه استثماری از طرف والدین وجود داشته باشد.

او همچنین در پاسخ به این سوال که  شرایط بد اقتصادی تا چه میزان در بروز خشونت‌های خانگی به خصوص توسط پدر خانواده تاثیرگذار است، اظهار می دارد: طبق مطالعات هرچقدر از طبقات مرفه اقتصادی به سمت طبقات پایین و زحمتکشان جامعه برویم میزان خشونت خانوادگی افزایش پیدا می‌کند. بخشی از این خشونت‌ها قطعاً ناشی از شرایط بد اقتصادی است.[1]

*قضاوت درباره اظهارات این فرد را به مخاطبان محترم وا میگذاریم…
گفتنیست، مسئله «فتنه اقتصادی» و حساس کردن طبقات پایین جامعه نسبت به مشکلاتی که شیوع خاصی ندارد، از مواردی بوده که طی سالیان گذشته بارها توسط دلسوزان کشور هشدار داده شده است.

از طرفی، اظهارات فرد یاد شده نیز در هیچ منبع آماری رسمی تأیید نشده و بلکه در مواردی خلاف آن تأیید شده است.
مسئله توهین های هرروزه اصلاح طلبان به قشر محروم و مستضعف و به کار بردن عباراتی مثل خشن ها، لبو فروشها، لشکر قابلمه بدست ها و … نیز رویه ای است که گویا قصد تمام شدن ندارد.

۱_ https://tnews.ir/news/f8df95167508.html
 

به گزارش جهان نیوز؛ فردی به نام حسین حسینی که خبرگزاری ایلنا از او با عنوان جامعه شناس یاد کرده، در مصاحبه با این خبرگزاری اصلاح‌طلب گفته است: در جامعه‌ای که کودکان در اختیار والدین هستند و به نوعی والدین صاحب کودک هستند ممکن است هرگونه استثماری از طرف والدین وجود داشته باشد. او همچنین در پاسخ به این سوال که  شرایط بد اقتصادی تا چه میزان در بروز خشونت‌های خانگی به خصوص توسط پدر خانواده تاثیرگذار است، اظهار می دارد: طبق مطالعات هرچقدر از طبقات مرفه اقتصادی به سمت طبقات پایین و زحمتکشان جامعه برویم میزان خشونت خانوادگی افزایش پیدا می‌کند. بخشی از این خشونت‌ها قطعاً ناشی از شرایط بد اقتصادی است.[1] *قضاوت درباره اظهارات این فرد را به مخاطبان محترم وا میگذاریم... گفتنیست، مسئله «فتنه اقتصادی» و حساس کردن طبقات پایین جامعه نسبت به مشکلاتی که شیوع خاصی ندارد، از مواردی بوده که طی سالیان گذشته بارها توسط دلسوزان کشور هشدار داده شده است. از طرفی، اظهارات فرد یاد شده نیز در هیچ منبع آماری رسمی تأیید نشده و بلکه در مواردی خلاف آن تأیید شده است. مسئله توهین های هرروزه اصلاح طلبان به قشر محروم و مستضعف و به کار بردن عباراتی مثل خشن ها، لبو فروشها، لشکر قابلمه بدست ها و ... نیز رویه ای است که گویا قصد تمام شدن ندارد. 1_ https://tnews.ir/news/f8df95167508.html  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا