امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمان برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور تغییر کرده

به گزارش جهان نیوز، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به زمان برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور در مجلس گفت: پیش از این قرار بود مراسم تحلیف رئیس جمهور 15 مرداد و پس از مراسم تنفیذ در مجلس برگزار شود که به دلیل برخی معذورات این تاریخ تغییر کرده است.
وی با بیان اینکه بیش از یک ماه به زمان برگزاری مراسم تحلیف در مجلس باقی مانده است، ادامه داد: در روزهای آینده و با قطعی شدن زمان برگزاری مراسم، آن  را به اطلاع عموم می‌رسانیم.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: هیچ شبهه‌ای در روند برگزاری مراسم تحلیف در مجلس وجود ندارد و این مراسم در تاریخی که معین می‌شود، برگزار خواهد شد.

منبع:تسنیم

به گزارش جهان نیوز، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به زمان برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور در مجلس گفت: پیش از این قرار بود مراسم تحلیف رئیس جمهور 15 مرداد و پس از مراسم تنفیذ در مجلس برگزار شود که به دلیل برخی معذورات این تاریخ تغییر کرده است. وی با بیان اینکه بیش از یک ماه به زمان برگزاری مراسم تحلیف در مجلس باقی مانده است، ادامه داد: در روزهای آینده و با قطعی شدن زمان برگزاری مراسم، آن  را به اطلاع عموم می‌رسانیم. سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: هیچ شبهه‌ای در روند برگزاری مراسم تحلیف در مجلس وجود ندارد و این مراسم در تاریخی که معین می‌شود، برگزار خواهد شد. منبع:تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا