امروز : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمان معرفی گزینه های نهایی شهرداری تهران

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، الهام فخاری منتخب شورای شهر پنجم تهران  از معرفی گزینه های شهرداری تهران در روز چهارشنبه ۲۸ تیر خبر داد.

وی اظهار کرد: گزینه های شهرداری روز چهارشنبه معرفی خواهند شد و رای گیری از میان آن ها انجام می شود. هر عضو شورای شهر می تواند به ۷ نفر رای بدهد؛ در نهایت ۷ نفر نهایی که بیشترین رای را کسب کرده باشند، به مرحله بعد راه پیدا خواهند کرد.

فخاری در همین باره تصریح کرد: ۷ نفر نهایی در روز شنبه ۱ مرداد در صحن شورای شهر برنامه های خود را برای اعضای شورا تشریح خواهند کرد و اعضای شورای شهر به آن ها رای خواهند داد.  

منتخب شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا دولت از گزینه خاصی برای شهرداری حمایت کرده است گفت: دولت گزینه ای اعلام نکرده است.

فخاری با بیان اینکه اعضای شورای شهر به طور سیستماتیک با رئیس جمهور دیدار نداشته اند اظهار کرد: هر عضو بنابر آشنایی هایی که دارد، دیدارهای پراکنده ای با اعضای دولت داشته است اما دیدار سیستماتیکی تاکنون با دولت نداشته ایم. وی از دیدار اعضای شورای شهر تهران در آینده ای نزدیک با حسن روحانی رئیس جمهور خبر داد.   

 

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، الهام فخاری منتخب شورای شهر پنجم تهران  از معرفی گزینه های شهرداری تهران در روز چهارشنبه ۲۸ تیر خبر داد. وی اظهار کرد: گزینه های شهرداری روز چهارشنبه معرفی خواهند شد و رای گیری از میان آن ها انجام می شود. هر عضو شورای شهر می تواند به ۷ نفر رای بدهد؛ در نهایت ۷ نفر نهایی که بیشترین رای را کسب کرده باشند، به مرحله بعد راه پیدا خواهند کرد. فخاری در همین باره تصریح کرد: ۷ نفر نهایی در روز شنبه ۱ مرداد در صحن شورای شهر برنامه های خود را برای اعضای شورا تشریح خواهند کرد و اعضای شورای شهر به آن ها رای خواهند داد.   منتخب شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا دولت از گزینه خاصی برای شهرداری حمایت کرده است گفت: دولت گزینه ای اعلام نکرده است. فخاری با بیان اینکه اعضای شورای شهر به طور سیستماتیک با رئیس جمهور دیدار نداشته اند اظهار کرد: هر عضو بنابر آشنایی هایی که دارد، دیدارهای پراکنده ای با اعضای دولت داشته است اما دیدار سیستماتیکی تاکنون با دولت نداشته ایم. وی از دیدار اعضای شورای شهر تهران در آینده ای نزدیک با حسن روحانی رئیس جمهور خبر داد.       
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا