امروز : یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

زمین‌فروشی نجفی برای توسعه مترو آغاز شد

به گزارش جهان نیوز، محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه امروز شورای شهرتهران در خصوص سرانجام خط هفت مترو گفت: در صورتجلسه ای که با سپاسد داشتیم قرار شد که هواکش ها تا پایان خرداد و سیگنالینگ تا پایان اردیبهشت و بحث سیستم اطفای حریق تا پایان خرداد ماه تحویل داده شود.

وی ادامه داد: ۱۰۰ میلیارد تومان برای این امر اعتبار لازم است که ضمن تفاهمی که معاونت مالی شهرداری با بانک شهر کرده قرار است که این هفته ۱۰۰میلیارد تومان از محل واگذاری زمین به بانک شهر بدهند تا بانک هم تزریق منابع به خط ۶ و ۷ را شروع کند.

منبع:فارس

به گزارش جهان نیوز، محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه امروز شورای شهرتهران در خصوص سرانجام خط هفت مترو گفت: در صورتجلسه ای که با سپاسد داشتیم قرار شد که هواکش ها تا پایان خرداد و سیگنالینگ تا پایان اردیبهشت و بحث سیستم اطفای حریق تا پایان خرداد ماه تحویل داده شود. وی ادامه داد: 100 میلیارد تومان برای این امر اعتبار لازم است که ضمن تفاهمی که معاونت مالی شهرداری با بانک شهر کرده قرار است که این هفته 100میلیارد تومان از محل واگذاری زمین به بانک شهر بدهند تا بانک هم تزریق منابع به خط 6 و 7 را شروع کند. منبع:فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا