امروز : سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۲۰:۴۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

زنگنه: مردم از مدیریت صنعت نفت راضی بودند!

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، بیژن زنگنه گفت: چهره خشن فقر می تواند برای ما مسئله ساز باشد و ما نمی توانیم به مسئولیت هاى اجتماعى خود بى توجه باشیم.

وزیر نفت در همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت افزود: مفهوم مسئولیت اجتماعی (CSR) در صنعت نفت بسیار رشد کرده است.

وى به مدیران صنعت نفت توصیه کرد که پیوندهای قوی با دانشگاه‌ها برقرار کنند و در این زمینه گفت : مدیران به‌ویژه در حوزه اجتماعی مشاوران صاحب صلاحیت داشته باشند.

وزیر نفت افزود: ما باید با محیط اطرافمان همزیستی مسالمت آمیز داشته باشیم.

زنگنه گفت : از همان ابتدا که طرحی تعریف می شود باید به مسائل اجتماعی آن هم پرداخته شود.

وى ادامه داد : ما باید به مسئولیت‌های اجتماعی به عنوان یک امر لازم مدیریتی، توجه کنیم و با تجربه‌های خود به غنای این تفکر بیفزاییم.
زنگنه تاکید کرد: با مردم رابطه‌های عمیق برقرار کنیم و آنها را راضی نگداریم.

وزیر نفت با اشاره به راى مناطق نفتى به آقاى روحانى گفت : هر موضوع کیفی در انتخابات به کمیت تبدیل و راى به آقاى روحانى نشان داد که مردم از عملکرد صنعت نفت در این مناطق راضی بودند.

زنگنه افزود: رفتار درست سبب افزایش علاقه‌مندی به نظام می‌شود و در این میان مسئولیت هاى اجتماعى تأثیر بسیارى دارند .

وى گفت: در بحث چهره خشن بى عدالتى ما دو برنامه پنج ساله در غرب کارون و پارس جنوبى در نظر گرفتیم و اخیراً تصویب شد که سه درصد اجراى طرح ها به مسئولیت هاى اجتماعى در این مناطق اختصاص یابد.

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم، بیژن زنگنه گفت: چهره خشن فقر می تواند برای ما مسئله ساز باشد و ما نمی توانیم به مسئولیت هاى اجتماعى خود بى توجه باشیم. وزیر نفت در همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت افزود: مفهوم مسئولیت اجتماعی (CSR) در صنعت نفت بسیار رشد کرده است. وى به مدیران صنعت نفت توصیه کرد که پیوندهای قوی با دانشگاه‌ها برقرار کنند و در این زمینه گفت : مدیران به‌ویژه در حوزه اجتماعی مشاوران صاحب صلاحیت داشته باشند. وزیر نفت افزود: ما باید با محیط اطرافمان همزیستی مسالمت آمیز داشته باشیم. زنگنه گفت : از همان ابتدا که طرحی تعریف می شود باید به مسائل اجتماعی آن هم پرداخته شود. وى ادامه داد : ما باید به مسئولیت‌های اجتماعی به عنوان یک امر لازم مدیریتی، توجه کنیم و با تجربه‌های خود به غنای این تفکر بیفزاییم. زنگنه تاکید کرد: با مردم رابطه‌های عمیق برقرار کنیم و آنها را راضی نگداریم. وزیر نفت با اشاره به راى مناطق نفتى به آقاى روحانى گفت : هر موضوع کیفی در انتخابات به کمیت تبدیل و راى به آقاى روحانى نشان داد که مردم از عملکرد صنعت نفت در این مناطق راضی بودند. زنگنه افزود: رفتار درست سبب افزایش علاقه‌مندی به نظام می‌شود و در این میان مسئولیت هاى اجتماعى تأثیر بسیارى دارند . وى گفت: در بحث چهره خشن بى عدالتى ما دو برنامه پنج ساله در غرب کارون و پارس جنوبى در نظر گرفتیم و اخیراً تصویب شد که سه درصد اجراى طرح ها به مسئولیت هاى اجتماعى در این مناطق اختصاص یابد.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا