امروز : شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

سایت ریژاو یکی از محل های استاندارد پاراگلایدر در استان کرمانشاه

اسد سهرابی یکی از مربیان پاراگلایدر با اشاره به اینکه در سال‌های آتی ورزش پاراگلایدر در زمره رشته‌های المپیکی قرار می‌گیرد، افزود: روز به روز بر طرفداران این رشته مفرح و هیجانی افزوده می‌شود اما درخواست ما از علاقه‌مندان به پرواز، یادگیری اصول این ورزش و توجه به توصیه‌های مربیان مجرب است. وی اما در […]

اسد سهرابی یکی از مربیان پاراگلایدر با اشاره به اینکه در سال‌های آتی ورزش پاراگلایدر در زمره رشته‌های المپیکی قرار می‌گیرد، افزود: روز به روز بر طرفداران این رشته مفرح و هیجانی افزوده می‌شود اما درخواست ما از علاقه‌مندان به پرواز، یادگیری اصول این ورزش و توجه به توصیه‌های مربیان مجرب است.

وی اما در خصوص سایت‌های پروازی استاندارد استان کرمانشاه گفت: سایت‌های ریژاو، بازی دراز، ویس قرنی و سراب قنبر را به عنوان سایت‌های پروازی استاندارد به فدراسیون اعلام کردیم و حتی طاقبستان به دلیل عدم دسترسی به جاده به عنوان سایتی استاندارد معرفی نشده است.

سهرابی خواستار پرهیز علاقه مندان ورزش پاراگلایدر و ورزشکاران این رشته نسبت به انجام اقدامات پرخطر و حادثه آفرین شد و گفت: خلبان باید در سایت استاندارد و با وسایل و تجهیزات کمکی برای پرواز اقدام کند.
وی با توصیه اکید نسبت به عدم پرواز در شرایط نامناسب آب و هوایی و وزش باد، گفت: در استان کرمانشاه تنها ۳ یا ۴ مربی رسمی پاراگلایدر فعالیت می‌کنند و توصیه ما به جوانان گذراندن آموزش‌های لازم زیر نظر مربیان مجرب است.

 

برگرفته از مهر

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا