امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱:۵۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

ستاد روحانی در کرمانشاه آغاز به کار کرد

فعالیت ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه رسما آغاز شد. جلیل صحرایی رییس ستاد انتخابات دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع فعالیت ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه، اظهار کرد: ارکان ستاد شکل گرفته و مسئولین ستاد نیز مشخص شده اند. وی افزود: در ۱۳ […]

فعالیت ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه رسما آغاز شد.

جلیل صحرایی رییس ستاد انتخابات دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع فعالیت ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه، اظهار کرد: ارکان ستاد شکل گرفته و مسئولین ستاد نیز مشخص شده اند.

وی افزود: در ۱۳ شهرستان دیگر استان نیز مسئولین ستادها مشخص و هماهنگی های لازم برای پیشبرد امورصورت گرفته است.

صحرایی با بیان اینکه دکتر روحانی در هر استان یک ستاد بیشتر ندارد، گفت: چنانچه ستادهای دیگری نظیر ستاد اصلاح طلبان، ستاد حزب اعتدال و توسعه و ستاد مردمی شکل بگیرد زیر نظر این ستاد خواهد بود و با هماهنگی این ستاد عمل خواهند کرد که امیدواریم در استان این ستادها را هم داشته باشیم.

وی با اشاره به پیش بینی یک شورای راهبردی متشکل از صاحبنظران استان و اشخاص ذینفوذ که بین مردم محبوبیت دارند و میتوانند آراء مردم را به سمت دکتر روحانی سوق دهند، گفت: علاوه بر این شورای اجرایی متشکل از معاونین ستاد(معاونین حقوقی، پشتیبانی، امور شهرستانها) خواهیم داشت.

این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: ستاد جوانان و دانشگاهیان و ستاد بانوان نیز که به صورت مستقل هستند، زیر نظر ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی در استان شکل خواهد گرفت.

صحرایی اظهار کرد: در شهرستان کرمانشاه در هر منطقه شهرداری چهار ستاد ایجاد می شود.

وی گفت: احتمال دارد ستاد دیگری نیز برای آن بخش از طیف اصولگرایان که تمایل به رای دادن به آقای روحانی دارند، در استان تشکیل دهیم.

وی در خصوص کمک های مالی مردمی به این ستاد، گفت: در این خصوص با استقبال خوب مردم مواجه شده ایم و امیدواریم این مسیر ادامه پیدا کند.

رییس ستاد انتخابات دکتر روحانی در استان کرمانشاه دعوت از سخنرانان کشوری و استانی و تولید محتوا در فضای مجازی را از برنامه های اولیه این ستاد عنوان کرد و گفت: در روزهای آینده ترتیبی اتخاذ خواهد شد تا افرادی که تمایل به فعالیت در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی دارند، بتوانند مشارکت داشته باشند.

وی در ادامه کارنامه چهارساله دکتر روحانی را در بخش های مختلف مثبت ارزیابی کرد و گفت: با استقبالی که در اقشار مختلف جامعه از دکتر روحانی شاهدیم، امید داریم در انتخابات پیش رو نیز پیروز شوند.

ستاد مرکزی انتخابات دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه در خیابان سی متری اول، خیابان آل آقا واقع است.

 

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا