امروز : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۲۲:۰۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرشناس‌ترین زن هوادار پرسپولیس

سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران خود را هوادار تیم فوتبال پرسپولیس می‌داند.
 

مایدا چیچیچ سرمربی اسلونیایی تیم ملی والیبال بانوان تا امروز به یک دلیل غیر ورزشی برای رسانه ها سوژه جالبی بوده و آن اظهارنظرهای او درباره حجاب و استفاده اش از آن بوده. خانم مایدا بارها در مصاحبه هایش به این نکته اشاره کرده که حجاب را اختیاری و بدون آنکه فدراسیون فوتبال او را مجبور کند، انتخاب کرده و هیچ مشکلی با این موضوع ندارد.
 
حالا این خانم خوش قیافه به یک دلیل دیگر تبدیل به چهره جذابی نزد فوتبالی ها و به خصوص هواداران پرسپولیس شده. چیچیچ که با خبرگزاری فارس صحبت کرده درباره تیم مورد علاقه اش در دنیای فوتبال گفته:” – پرسپولیس. من برانکو را سال هاست می‌شناسم و قبل از اینکه به ایران بیایم او را می‌شناختم. او دوست من است و با او در ایران در ارتباط هستم. مسابقات تیم او را هم دنبال می‌کنم و می‌دانم در آخرین مسابقه هم پیروز شد.”

 

 

سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران خود را هوادار تیم فوتبال پرسپولیس می‌داند.   مایدا چیچیچ سرمربی اسلونیایی تیم ملی والیبال بانوان تا امروز به یک دلیل غیر ورزشی برای رسانه ها سوژه جالبی بوده و آن اظهارنظرهای او درباره حجاب و استفاده اش از آن بوده. خانم مایدا بارها در مصاحبه هایش به این نکته اشاره کرده که حجاب را اختیاری و بدون آنکه فدراسیون فوتبال او را مجبور کند، انتخاب کرده و هیچ مشکلی با این موضوع ندارد.   حالا این خانم خوش قیافه به یک دلیل دیگر تبدیل به چهره جذابی نزد فوتبالی ها و به خصوص هواداران پرسپولیس شده. چیچیچ که با خبرگزاری فارس صحبت کرده درباره تیم مورد علاقه اش در دنیای فوتبال گفته:" - پرسپولیس. من برانکو را سال هاست می‌شناسم و قبل از اینکه به ایران بیایم او را می‌شناختم. او دوست من است و با او در ایران در ارتباط هستم. مسابقات تیم او را هم دنبال می‌کنم و می‌دانم در آخرین مسابقه هم پیروز شد."    

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا