امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

سهم خواهی از دولت، مهم‌تر ازمشکلات معیشتی

به گزارش جهان نیوز؛ احمد خرم وزیر راه دولت اصلاحات در مصاحبه با روزنامه اعتماد در پاسخ به سؤالی درخصوص اولویت‌های اصلی در چینش کابینه دوازدهم گفت:
«نخست اینکه رنگ دولت باید پررنگ‌تر از قبل به لحاظ استفاده از نیروهای اصلاح‌طلب باشد. دوم اینکه میانگین سنی دولتمردان باید پایین‌تر بیاید و از نیروهای جوان‌تر و با انگیزه‌تر استفاده شود. انتظار سوم، مربوط به بهبود وضعیت اقتصادی است».
بررسی کارنامه اصلاح‌طلبان نشان می‌دهد که رفتار قبیله‌ای و بازی‌های حزبی همواره در اولویت اول این جریان قرار داشته است. وزیر راه دولت اصلاحات نیز بر همین اساس، سهم خواهی اصلاح‌طلبان از دولت را در اولویت اول قرار می‌دهد و استفاده از جوانان در دولت و رفع مشکلات معیشتی مردم را کم‌اهمیت‌تر معرفی می‌کند.

منبع:مشرق
 

به گزارش جهان نیوز؛ احمد خرم وزیر راه دولت اصلاحات در مصاحبه با روزنامه اعتماد در پاسخ به سؤالی درخصوص اولویت‌های اصلی در چینش کابینه دوازدهم گفت: «نخست اینکه رنگ دولت باید پررنگ‌تر از قبل به لحاظ استفاده از نیروهای اصلاح‌طلب باشد. دوم اینکه میانگین سنی دولتمردان باید پایین‌تر بیاید و از نیروهای جوان‌تر و با انگیزه‌تر استفاده شود. انتظار سوم، مربوط به بهبود وضعیت اقتصادی است». بررسی کارنامه اصلاح‌طلبان نشان می‌دهد که رفتار قبیله‌ای و بازی‌های حزبی همواره در اولویت اول این جریان قرار داشته است. وزیر راه دولت اصلاحات نیز بر همین اساس، سهم خواهی اصلاح‌طلبان از دولت را در اولویت اول قرار می‌دهد و استفاده از جوانان در دولت و رفع مشکلات معیشتی مردم را کم‌اهمیت‌تر معرفی می‌کند. منبع:مشرق  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا