امروز : پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۳:۰۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

سوال از رییس‌جمهور به قوت خود باقی است

به گزارش جهان نیوز، نادر قاضی‌پور امروز با اشاره به اینکه سوال از رئیس‌جمهور در مورد مسائل مالی به قوت خود باقی است گفت: امیدواریم رئیس‌جمهور حرف تازه‌ای برای گفتن داشته باشد و منتظر مطالب جدید روحانی در صحن‌علنی مجلس هستیم.
 
وی اظهار کرد: طرح سئوال از رئیس‌جمهور در خصوص موسسات مالی و اعتباری با 132 امضاء به هیئت رئیسه تقدیم شده است.

قاضی‌پور در پاسخ به اظهار یکی از نمایندگان مجلس که بیان کرده طرح سوال از رئیس‌جمهور با توجه به باقی‌ماندن یک ماه تا پایان عمر دولت یازدهم صرفا شائبه سیاسی‌کاری دارد، اعلام کرد: مگر رئیس دولت دوازدهم با رئیس دولت یازدهم تفاوت دارد؟! بهانه یک ماه باقی‌ماندن عمر دولت یازدهم پس از یک ماه تبدیل به بهانه تغییر کابینه و بعد از آن برنامه‌های جدید و تا 4 سال دیگر نیز می‌تواند ادامه پیدا کند.

نماینده مردم ارومیه همچنین تصریح کرد: نمایندگان مجلس و رئیس‌جمهور منتخب ملت هستند و تا پایان آخرین روز مسئولیت خود باید پاسخگوی اقدامات خود باشند.

قاضی‌پور خاطرنشان کرد: در جریان طرح سوال از رئیس‌جمهور اگرچه تعدادی از نمایندگان امضاء خود را پس گرفتند اما در ادامه تعداد امضاها افزایش پیدا کرد.

این نماینده مجلس در پایان گفت: مراجعه مردم در خصوص تعیین و تکلیف سپرده‌هایشان در موسسات مالی بسیار زیاد است و تمام نمایندگان مجلس در حوزه‌های انتخابیه خود شاهد مراجعات مردم هستند و پاسخگویی دولت در این خصوص حق مردم است.
 

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، نادر قاضی‌پور امروز با اشاره به اینکه سوال از رئیس‌جمهور در مورد مسائل مالی به قوت خود باقی است گفت: امیدواریم رئیس‌جمهور حرف تازه‌ای برای گفتن داشته باشد و منتظر مطالب جدید روحانی در صحن‌علنی مجلس هستیم.   وی اظهار کرد: طرح سئوال از رئیس‌جمهور در خصوص موسسات مالی و اعتباری با 132 امضاء به هیئت رئیسه تقدیم شده است. قاضی‌پور در پاسخ به اظهار یکی از نمایندگان مجلس که بیان کرده طرح سوال از رئیس‌جمهور با توجه به باقی‌ماندن یک ماه تا پایان عمر دولت یازدهم صرفا شائبه سیاسی‌کاری دارد، اعلام کرد: مگر رئیس دولت دوازدهم با رئیس دولت یازدهم تفاوت دارد؟! بهانه یک ماه باقی‌ماندن عمر دولت یازدهم پس از یک ماه تبدیل به بهانه تغییر کابینه و بعد از آن برنامه‌های جدید و تا 4 سال دیگر نیز می‌تواند ادامه پیدا کند. نماینده مردم ارومیه همچنین تصریح کرد: نمایندگان مجلس و رئیس‌جمهور منتخب ملت هستند و تا پایان آخرین روز مسئولیت خود باید پاسخگوی اقدامات خود باشند. قاضی‌پور خاطرنشان کرد: در جریان طرح سوال از رئیس‌جمهور اگرچه تعدادی از نمایندگان امضاء خود را پس گرفتند اما در ادامه تعداد امضاها افزایش پیدا کرد. این نماینده مجلس در پایان گفت: مراجعه مردم در خصوص تعیین و تکلیف سپرده‌هایشان در موسسات مالی بسیار زیاد است و تمام نمایندگان مجلس در حوزه‌های انتخابیه خود شاهد مراجعات مردم هستند و پاسخگویی دولت در این خصوص حق مردم است.   منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا