امروز : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

سپاه برای بهبود معیشت در کشور جهاد می‌کند

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم ، سردار محمد علی جعفری امروز در مراسم افتتاح ۳۲۰ مسکن محرومان با مشارکت سپاه و کمیته امداد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و ضمن عرض تسلیت آقا ابا عبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: امیدوارم ما پاسداران وظیفه پاسداری از انقلاب اسلامی که به تاسی از انقلاب امام حسین(ع) بوده را به طور جامع به عمل آوریم و وظایفمان را در قبال این حرکت حسینی به خوبی ادا کنیم.

وی با اشاره به تلاش ها و اقدامات در حال انجام افزود: بیش از هر زمان دیگر مردم و انقلاب ما نیازمند چنین تلاش‌هایی است که امیدواریم با همت، تلاش ها و اعتبارات بیشتر بتوانیم این حرکت جهادی آغاز شده را ادامه دهیم تا بتوانیم بخشی از مشکلات مردم و محرومان را برطرف کنیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه رفع مشکلات مردم و محرومان یکی از وظایف مهم سپاه پاسداران است، بیان کرد: در دوران دفاع مقدس جنگ و جهاد و نیز امروز جهاد در عرصه سازندگی و خدمتگذاری به مردم است.
وی گفت: در هر مقطع زمانی باید بدانیم که ارزش جهاد به موضوع همان دوره و عرصه مربوط می شود که برای نظام جمهوری اسلامی مهم است.

سردار جعفری عنوان کرد: امروز با توجه به مشکلات کشور، تحریم ها و فشارهای دشمنان، سوء مدیریت ها و ضعف مدیریت ها در بخش های مختلف اجرایی کشور و نیز بیش از همه مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه موضوع خدمت رسانی به مردم و تلاش در راستای اقتصاد مقاومتی، معیشت و اشتغالزایی یک جهاد بسیار مهم و تعیین کننده در کنار جهاد سیاسی، فرهنگی و امنیتی است که سپاه پاسداران مشغول آن است.
در حال تکمیل….

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم ، سردار محمد علی جعفری امروز در مراسم افتتاح 320 مسکن محرومان با مشارکت سپاه و کمیته امداد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و ضمن عرض تسلیت آقا ابا عبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: امیدوارم ما پاسداران وظیفه پاسداری از انقلاب اسلامی که به تاسی از انقلاب امام حسین(ع) بوده را به طور جامع به عمل آوریم و وظایفمان را در قبال این حرکت حسینی به خوبی ادا کنیم. وی با اشاره به تلاش ها و اقدامات در حال انجام افزود: بیش از هر زمان دیگر مردم و انقلاب ما نیازمند چنین تلاش‌هایی است که امیدواریم با همت، تلاش ها و اعتبارات بیشتر بتوانیم این حرکت جهادی آغاز شده را ادامه دهیم تا بتوانیم بخشی از مشکلات مردم و محرومان را برطرف کنیم. فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه رفع مشکلات مردم و محرومان یکی از وظایف مهم سپاه پاسداران است، بیان کرد: در دوران دفاع مقدس جنگ و جهاد و نیز امروز جهاد در عرصه سازندگی و خدمتگذاری به مردم است. وی گفت: در هر مقطع زمانی باید بدانیم که ارزش جهاد به موضوع همان دوره و عرصه مربوط می شود که برای نظام جمهوری اسلامی مهم است. سردار جعفری عنوان کرد: امروز با توجه به مشکلات کشور، تحریم ها و فشارهای دشمنان، سوء مدیریت ها و ضعف مدیریت ها در بخش های مختلف اجرایی کشور و نیز بیش از همه مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه موضوع خدمت رسانی به مردم و تلاش در راستای اقتصاد مقاومتی، معیشت و اشتغالزایی یک جهاد بسیار مهم و تعیین کننده در کنار جهاد سیاسی، فرهنگی و امنیتی است که سپاه پاسداران مشغول آن است. در حال تکمیل....
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا