امروز : چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۷:۴۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیف به وعده خود عمل نکرد

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم،علی وقف‌چی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی پارلمانی، با بیان اینکه ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در جلسه غیرعلنی که پارلمان درباره سپرده‌گذاران کاسپین با وی داشت، قول داده بود ظرف یک هفته وضعیت آنها را مشخص کند، گفت: متاسفانه آقای سیف به این وعده خود تاکنون عمل نکرده است.

وی با بیان اینکه در جلسه غیرعلنی، رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد ۶۰۰ میلیارد تومان به حساب سپرده‌گذاران کاسپین واریز شده است، ادامه داد: متاسفانه با پیگیری‌هایی که داشتیم مشخص شد این اتفاق نیز رخ نداده است.

نماینده مردم زنجان در مجلس با بیان اینکه حدود ۵۰۰ میلیارد تومان از اموال موسسه مالی و اعتباری کاسپین از سوی نهادهای امنیتی اخیراً کشف شده، افزود: طبق اخبار واصله از مبلغ کشف شده سوء استفاده‌هایی از سوی افراد خاص انجام شده است.
 

  به گزارش جهان نیوز به نقل از تسنیم،علی وقف‌چی نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی پارلمانی، با بیان اینکه ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در جلسه غیرعلنی که پارلمان درباره سپرده‌گذاران کاسپین با وی داشت، قول داده بود ظرف یک هفته وضعیت آنها را مشخص کند، گفت: متاسفانه آقای سیف به این وعده خود تاکنون عمل نکرده است. وی با بیان اینکه در جلسه غیرعلنی، رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد 600 میلیارد تومان به حساب سپرده‌گذاران کاسپین واریز شده است، ادامه داد: متاسفانه با پیگیری‌هایی که داشتیم مشخص شد این اتفاق نیز رخ نداده است. نماینده مردم زنجان در مجلس با بیان اینکه حدود 500 میلیارد تومان از اموال موسسه مالی و اعتباری کاسپین از سوی نهادهای امنیتی اخیراً کشف شده، افزود: طبق اخبار واصله از مبلغ کشف شده سوء استفاده‌هایی از سوی افراد خاص انجام شده است.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا