امروز : پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

سی ان ان: ترامپ از برنامه ورود به کاخ سفید عقب مانده است

سی ان ان گزارش داد: درحالی که حدود ۶۰ روز دیگر تا سوگند ریاست جمهوری و ورود ‘دونالد ترامپ’ به کاخ سفید زمان باقی است، اما وی با تعلل در اعلام وزرای خود، اکنون نگرانی هایی درمورد عقب بودن وی از برنامه زمان بندی شده به کاخ سفید را بوجود آورده است.

به گزارش ایرنا، سی ان ان روز پنجشنبه با اعلان این مطلب افزود: تاخیر در اعلام فهرست نهایی اعضای کابینه و اینکه ترامپ هنوز دولت قطعی را اعلام نکرده است، سردرگمی و تاخیر در این باره از سوی ترامپ و تیم وی، به نگرانی ها درباره عقب بودن وی از برنامه ورود به کاخ سفید شدت بخشیده است.

این شبکه تلویزیونی افزود: این درحالی است که ترامپ دراین باره در پاسخ به منتقدان گفته است این امر به آرامی پیش می رود.

درحالی که پیش تر ؛ رسانه های آمریکایی از ‘رودی جولیانی’ شهردار سابق نیویورک بعنوان گزینه موردنظر ‘دونالد ترامپ’ برای تصدی پست وزارت خارجه آمریکا خبر داده بودند، اکنون برای این پست همچنان نامزدهای دیگر افزوده شدند.

شبکه تلویزیونی یورونیوز نیز روز پنجشنبه با پرداختن به تاخیر ترامپ در اعلام اعضای دولت جدید خود گزارش داد: ‘هنری مک مستر’ معاون فرماندار کارولینای جنوبی، ‘نیکی هالی’ فرماندار کارولینای جنوبی و ‘جیمی دایموند’ مدیر اجرایی شرکت بانکداری ‘جی.پی. مورگان’ برای پست های وزارت دادگستری، وزیر امور خارجه و وزیر خزانه داری درنظر گرفته شده اند.

این درحالی است که پیش تر روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز فهرست اسامی وزرای کلیدی دولت آتی ترامپ را منتشر کرده بود که در آن برای سمت وزارت خارجه پنج گزینه و وزارت خزانه داری چهار گزینه را برشمرده بود.

دونالد ترامپ در انتخابات هشتم ماه نوامبر ( ۱۸ آبان) با کسب ۲۹۰آرا الکترال بعنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا برگزیده شد.

وی قرار است ۲۰ ژانویه (اول بهمن) با ادای سوگند ، رسما رئیس جمهوری آمریکا شود.

سی ان ان گزارش داد: درحالی که حدود 60 روز دیگر تا سوگند ریاست جمهوری و ورود 'دونالد ترامپ' به کاخ سفید زمان باقی است، اما وی با تعلل در اعلام وزرای خود، اکنون نگرانی هایی درمورد عقب بودن وی از برنامه زمان بندی شده به کاخ سفید را بوجود آورده است. به گزارش ایرنا، سی ان ان روز پنجشنبه با اعلان این مطلب افزود: تاخیر در اعلام فهرست نهایی اعضای کابینه و اینکه ترامپ هنوز دولت قطعی را اعلام نکرده است، سردرگمی و تاخیر در این باره از سوی ترامپ و تیم وی، به نگرانی ها درباره عقب بودن وی از برنامه ورود به کاخ سفید شدت بخشیده است. این شبکه تلویزیونی افزود: این درحالی است که ترامپ دراین باره در پاسخ به منتقدان گفته است این امر به آرامی پیش می رود. درحالی که پیش تر ؛ رسانه های آمریکایی از 'رودی جولیانی' شهردار سابق نیویورک بعنوان گزینه موردنظر 'دونالد ترامپ' برای تصدی پست وزارت خارجه آمریکا خبر داده بودند، اکنون برای این پست همچنان نامزدهای دیگر افزوده شدند. شبکه تلویزیونی یورونیوز نیز روز پنجشنبه با پرداختن به تاخیر ترامپ در اعلام اعضای دولت جدید خود گزارش داد: 'هنری مک مستر' معاون فرماندار کارولینای جنوبی، 'نیکی هالی' فرماندار کارولینای جنوبی و 'جیمی دایموند' مدیر اجرایی شرکت بانکداری 'جی.پی. مورگان' برای پست های وزارت دادگستری، وزیر امور خارجه و وزیر خزانه داری درنظر گرفته شده اند. این درحالی است که پیش تر روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز فهرست اسامی وزرای کلیدی دولت آتی ترامپ را منتشر کرده بود که در آن برای سمت وزارت خارجه پنج گزینه و وزارت خزانه داری چهار گزینه را برشمرده بود. دونالد ترامپ در انتخابات هشتم ماه نوامبر ( 18 آبان) با کسب 290آرا الکترال بعنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا برگزیده شد. وی قرار است 20 ژانویه (اول بهمن) با ادای سوگند ، رسما رئیس جمهوری آمریکا شود.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا