امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

شرکت نمایندگان رئیس‌جمهور درتشییع شهیدحججی

به گزارش جهان نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام سید محمدعلی شهیدی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایندگی از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی در تهران حضور خواهد یافت.
همچنین محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی نیز در مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید والامقام در شهرستان نجف‌آباد شرکت می‌کند.
شهید مدافع حرم محسن حججی مردادماه سال جاری پس از اسارت بدست تروریست‌های تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
پیکر این شهید والامقام پس از تشییع در حرم مطهر رضوی، فردا چهارشنبه ساعت ۹ صبح در میدان امام حسین(ع) تهران تشییع و روز پنجشنبه در شهرستان نجف‌آباد به خاک سپرده خواهد شد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

به گزارش جهان نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام سید محمدعلی شهیدی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایندگی از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم محسن حججی در تهران حضور خواهد یافت. همچنین محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی نیز در مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید والامقام در شهرستان نجف‌آباد شرکت می‌کند. شهید مدافع حرم محسن حججی مردادماه سال جاری پس از اسارت بدست تروریست‌های تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر این شهید والامقام پس از تشییع در حرم مطهر رضوی، فردا چهارشنبه ساعت 9 صبح در میدان امام حسین(ع) تهران تشییع و روز پنجشنبه در شهرستان نجف‌آباد به خاک سپرده خواهد شد. منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا