امروز : یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۵۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

شریعتمداری: همواره به خلوص نیت و اهتمام نیری غبطه می‌خوردم

به گزارش جهان نیوز، در پی درگذشت سیدرضا نیری رئیس اسبق کمیته امداد امام خمینی، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور در صفحه شخصی خود نوشت:

اولین ماه‌های پس از انقلاب اسلامی در کمیته مرکزی انقلاب اسلامی بودم که با جناب آقای نیری که از همان وقت در رسیدگی به امور مستضعفان دست داشت، آشنا شدم، مدتی بعد در نخست‌وزیری با بازدید از سایت پاسداران باز این چهره خدوم و دلسوز را زیارت کردم.

بعدها در زمان تصدی معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری از همکاری این بزرگوار در رسیدگی‌های معمول به امور کمیته امداد حضرت امام(ره) برخوردار و بیشتر و بیشتر با توانایی‌ها و عشق بی‌پایان این مرد بزرگ در خدمت به محرومین و مستضعفین آشنا و همواره به خلوص نیت و اهتمام او غبطه می‌خوردم.

امروز که نزدیک به چهل سال از آن ایام می‌گذرد، اطمینان دارم که روح پرفتوح این سید بزرگوار با اولیاء و انبیاء و اجداد طاهرینش محشور و او با استقبال مولا و مقتدایش علی(ع) به دیدار حق مشرف شده است.

خداوند به همه ما اخلاص در عمل در خدمت به مردم شریف و خصوصاً رفع مشکلات از جامعه اسلامی عنایت فرماید و او را غریق رحمت واسعه خویش قرار دهد.

وظیفه خود می‌دانم رحلت این مرد مخلص و خدوم و این یاور محرومان و مستضعفان را به عموم ملت شریف خصوصاً خانواده بزرگوارش تسلیت عرض نمایم.

محمد شریعتمداری

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، در پی درگذشت سیدرضا نیری رئیس اسبق کمیته امداد امام خمینی، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور در صفحه شخصی خود نوشت: اولین ماه‌های پس از انقلاب اسلامی در کمیته مرکزی انقلاب اسلامی بودم که با جناب آقای نیری که از همان وقت در رسیدگی به امور مستضعفان دست داشت، آشنا شدم، مدتی بعد در نخست‌وزیری با بازدید از سایت پاسداران باز این چهره خدوم و دلسوز را زیارت کردم. بعدها در زمان تصدی معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری از همکاری این بزرگوار در رسیدگی‌های معمول به امور کمیته امداد حضرت امام(ره) برخوردار و بیشتر و بیشتر با توانایی‌ها و عشق بی‌پایان این مرد بزرگ در خدمت به محرومین و مستضعفین آشنا و همواره به خلوص نیت و اهتمام او غبطه می‌خوردم. امروز که نزدیک به چهل سال از آن ایام می‌گذرد، اطمینان دارم که روح پرفتوح این سید بزرگوار با اولیاء و انبیاء و اجداد طاهرینش محشور و او با استقبال مولا و مقتدایش علی(ع) به دیدار حق مشرف شده است. خداوند به همه ما اخلاص در عمل در خدمت به مردم شریف و خصوصاً رفع مشکلات از جامعه اسلامی عنایت فرماید و او را غریق رحمت واسعه خویش قرار دهد. وظیفه خود می‌دانم رحلت این مرد مخلص و خدوم و این یاور محرومان و مستضعفان را به عموم ملت شریف خصوصاً خانواده بزرگوارش تسلیت عرض نمایم. محمد شریعتمداری منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا