امروز : جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴
تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهروندان قبض آب آلوده را پرداخت کردند!

در تمام طول سال شهروندان ریژاو آب آلوده را مصرف می کنند و در نهایت تعجب از این مسئله غافل هستند که سلامتی نسلی را به خطر می اندازند. با فرا رسیدن فصل زمستان این آلودگی ده ها برابر بیشتر شده و هیچ کس جرات اعتراض به این مسئله را ندارد و اکثر شهروندان با […]

در تمام طول سال شهروندان ریژاو آب آلوده را مصرف می کنند و در نهایت تعجب از این مسئله غافل هستند که سلامتی نسلی را به خطر می اندازند.
با فرا رسیدن فصل زمستان این آلودگی ده ها برابر بیشتر شده و هیچ کس جرات اعتراض به این مسئله را ندارد و اکثر شهروندان با رضایت کامل در حالی که هیچگونه خدماتی از جانب ادارات آب و فاضلاب و هیچ گونه تدبیری اساسی از جانب مسئولین شهری و شهرستان دالاهو سنجیده نشده است قبوض آب آلوده را پرداخت می کنند.
فرماندار فقید دالاهو در جلسه ای با شورای شهر ریژاو در مرکز فرمانداری سعی کرد با مستقر کردن تانکرهای آب آشامیدنی و مقطعی نشان دادن این مشکل، قضیه ی آب آلوده ریژاو را فیصله دهد.

حال این سوال مطرح می گردد که چرا شهروندان ریژاو باید تعرفه ی آب آلوده را پرداخت کنند؟!
سال هاست که شهروندان ریژاو از نبود تصفیه خانه و آلوده بودن آب شرب شکایت دارند. اما کدام مسئول بود که در این باره موضع بگیرد و حتی وعده ی پیگیری بدهد. به عقیده ی ما زمان آن فرا رسیده که شهروندان فهیم ریژاو با یک اقدام هماهنگ و همه جانبه با پرداخت نکردن تعرفه ی آب، مسئولین خفته را بیدار نموده که لختی از وجدان از دست رفته اشان را باز یابند و چاره ای برای این معضل بیاندیشند.
در اینجا انتظار می رود که اعضای شورای شهر ریژاو و همچنین شهردار ریژاو جزو اولین افرادی باشند که در این هماهنگی همه جانبه فریاد مظلومیت این مردم همیشه محروم را شنیده و مسئولین ناشنوا را بیدار می نمایند. *

 

Share

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا