امروز : دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهریه‌های دانشجویان را حیف‌ومیل کردید!

به گزارش جهان نیوز به نقل از مشرق؛ روزنامه ابتکار در مطلبی با عنوان «تکمیل هاشمی زدایی یا دهن کجی به رأی مردم؟» نوشت: «با توجه به نگاه و سوابق سیاسی فرهاد رهبر و البته همراهی نزدیکش با رقیب حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب او به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی به‌نوعی به دهن کجی به آرای مردم در ادامه سیاست هاشمی‌زدایی در دانشگاه آزاد تعبیر شده است».
روزنامه‌های اصلاح طلب به گونه‌ای معترض تغییرات در دانشگاه آزاد – از جمله برکناری یاسر هاشمی از ریاست دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد- شده‌اند که گویی دانشگاه آزاد ارث پدری کسی است که بخواهد مادام‌العمر در آن باشد.
حسابرسی مالی و عزل برخی مدیران دانشگاه آزاد صدای روزنامه‌های زنجیره‌ای را درآورده است. آن‌هایی که واهمه دارند جزئیات بیشتر حیف‌ومیل چند ده ساله‌شان با شهریه‌های گزاف دریافتی از دانشجویان بیشتر ازاین‌رو شود، به فرافکنی روی آورده‌اند.
نحوه مواجهه دولت مدعی پذیرش نقد و رسانه‌های حامی آن با منتقدین تداعی کننده شعار مضحک دوران دولت اصلاحات است که «زنده باد مخالف من» البته به شرط آنکه دهانش بسته باشد!
به گزارش جهان نیوز به نقل از مشرق؛ روزنامه ابتکار در مطلبی با عنوان «تکمیل هاشمی زدایی یا دهن کجی به رأی مردم؟» نوشت: «با توجه به نگاه و سوابق سیاسی فرهاد رهبر و البته همراهی نزدیکش با رقیب حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب او به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی به‌نوعی به دهن کجی به آرای مردم در ادامه سیاست هاشمی‌زدایی در دانشگاه آزاد تعبیر شده است». روزنامه‌های اصلاح طلب به گونه‌ای معترض تغییرات در دانشگاه آزاد – از جمله برکناری یاسر هاشمی از ریاست دفتر هیئت امنای دانشگاه آزاد- شده‌اند که گویی دانشگاه آزاد ارث پدری کسی است که بخواهد مادام‌العمر در آن باشد. حسابرسی مالی و عزل برخی مدیران دانشگاه آزاد صدای روزنامه‌های زنجیره‌ای را درآورده است. آن‌هایی که واهمه دارند جزئیات بیشتر حیف‌ومیل چند ده ساله‌شان با شهریه‌های گزاف دریافتی از دانشجویان بیشتر ازاین‌رو شود، به فرافکنی روی آورده‌اند. نحوه مواجهه دولت مدعی پذیرش نقد و رسانه‌های حامی آن با منتقدین تداعی کننده شعار مضحک دوران دولت اصلاحات است که «زنده باد مخالف من» البته به شرط آنکه دهانش بسته باشد!
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا