امروز : چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

صدای حقوق نجومی را در نیاورید

به گزارش جهان نیوز؛ روزنامه شرق در یادداشتی با عنوان «احیای پروژه حقوق نجومی» نوشت:
«جنجال برخی رسانه‌ها درباره مصوبه هفته گذشته دولت به مجلس هم کشیده شد. روز دوشنبه برخی از وب‌سایت‌ها نوشته بودند، بر اساس مصوبه هیئت دولت، الزام به رعایت سقف ۱۰ برابری حداقل حقوق مصوب سالانه برای مدیران شرکت‌های دولتی و غیردولتی وابسته به بخش عمومی حذف شد. بعد از انتشار این خبر جنجال حقوق نجومی بازهم با همان شکل قبل به پا شد».
در سال ۹۵ پس از انتشار فیش‌های نجومی و مشخص شدن این واقعیت که برخی مدیران دولتی دریافتی‌های کلانی از بیت‌المال با عناوین گوناگونی از جمله حقوق و مزایا داشته‌اند، دولت به‌جای عزل مدیران اشرافی به صدور گزارش و بیانیه کفایت کرد؛ اما ماجرا به همین‌جا ختم نشد. حمایت مدیران ارشد دولت یازدهم از مدیران نجومی، دلخوری و نگرانی مردم و رسانه‌ها را در پی داشت. برای نمونه «نوبخت» سخنگوی دولت پس از انتشار فیش‌های نجومی از مردم به خاطر تخلفات روی‌داده عذرخواهی کرد ولی پس‌ازآن در اظهاراتی تأمل‌برانگیز یکی از مدیران نجومی را امانت‌دار بزرگ و ذخیره نظام خواند، این اظهارات تأسف‌بار که نشان از حمایت دولت از مدیران نجومی داشت مؤید این موضوع بود که متأسفانه دولت یازدهم انگیزه و اراده‌ای برای برخورد با این مفاسد ندارد.
در کارنامه روزنامه‌های زنجیره‌ای، مصادیق دفاع از مفسدان کلان اقتصادی و حمایت از حقوق نامشروع مدیران نجومی به دفعات قابل مشاهده است.
منبع:مشرق
به گزارش جهان نیوز؛ روزنامه شرق در یادداشتی با عنوان «احیای پروژه حقوق نجومی» نوشت: «جنجال برخی رسانه‌ها درباره مصوبه هفته گذشته دولت به مجلس هم کشیده شد. روز دوشنبه برخی از وب‌سایت‌ها نوشته بودند، بر اساس مصوبه هیئت دولت، الزام به رعایت سقف ۱۰ برابری حداقل حقوق مصوب سالانه برای مدیران شرکت‌های دولتی و غیردولتی وابسته به بخش عمومی حذف شد. بعد از انتشار این خبر جنجال حقوق نجومی بازهم با همان شکل قبل به پا شد». در سال ۹۵ پس از انتشار فیش‌های نجومی و مشخص شدن این واقعیت که برخی مدیران دولتی دریافتی‌های کلانی از بیت‌المال با عناوین گوناگونی از جمله حقوق و مزایا داشته‌اند، دولت به‌جای عزل مدیران اشرافی به صدور گزارش و بیانیه کفایت کرد؛ اما ماجرا به همین‌جا ختم نشد. حمایت مدیران ارشد دولت یازدهم از مدیران نجومی، دلخوری و نگرانی مردم و رسانه‌ها را در پی داشت. برای نمونه «نوبخت» سخنگوی دولت پس از انتشار فیش‌های نجومی از مردم به خاطر تخلفات روی‌داده عذرخواهی کرد ولی پس‌ازآن در اظهاراتی تأمل‌برانگیز یکی از مدیران نجومی را امانت‌دار بزرگ و ذخیره نظام خواند، این اظهارات تأسف‌بار که نشان از حمایت دولت از مدیران نجومی داشت مؤید این موضوع بود که متأسفانه دولت یازدهم انگیزه و اراده‌ای برای برخورد با این مفاسد ندارد. در کارنامه روزنامه‌های زنجیره‌ای، مصادیق دفاع از مفسدان کلان اقتصادی و حمایت از حقوق نامشروع مدیران نجومی به دفعات قابل مشاهده است. منبع:مشرق
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا