امروز : یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۳:۱۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

صهیونیسم اهدافش را زیرپوشش یونسکو دنبال می‌کند

به گزارش جهان نیوز، کبری خزعلی امروز در سخنانی که در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد، با اشاره به ابعاد و زوایای مختلف سند ۲۰۳۰ اظهار داشت: این سند تعهد محض به یونسکو بوده و با روح اسلام و قرآن در تضاد است.

وی بابیان اینکه سند ۲۰۳۰ احکام مربوط به عفاف و زنا را نقض می‌کند، افزود: این سند بخش‌های زیادی از آیات قرآن کریم در مورد تربیت فرزند و حجاب و عفاف را نیز نقض می‌کند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تأکید بر اینکه سند ۲۰۳۰ سبب تبدیل کشورهای اسلامی به کشورهای سکولار می‌شود، تصریح کرد: این سند نظام آموزشی کشورهای اسلامی را مورد هجوم قرار داده و آن‌ها را  تحت سلطه یونسکو قرار می‌دهد.

وی با اشاره به صفحه ۱۰۲ سند ۲۰۳۰ ادامه داد: در این صفحه الزام شده تا نظام آموزشی مدارس و مهدهای کودک‌ها زیر نظر یونسکو قرار گیرد، که در صورت پایبند نبودن به این تعهد، تخطی از حقوق بشر به شمار می‌رود.

خزعلی بابیان اینکه صهیونیسم اهداف خود در کشورهای اسلامی را زیرپوشش یونسکو دنبال می‌کند، گفت: این سند با دارا بودن مفادی چون برابری جنسی، آزاد گذاشتن روابط جنسی و آموزش‌های جنسی آیات قرآن کریم را نقض می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلان کشور را اتخاذ می‌کند، تصریح کرد: این سند بدون اجازه رهبری امضاشده و باوجود مخالفت ایشان و سایر مراجع لغو آن همچنان از طریق رسانه‌های گروهی اعلام‌نشده است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به عواقب این سند، گفت: در صورت لغو نشدن سند ۲۰۳۰ ملزم به رعایت آن بوده و مجبوریم از قوانین اسلامی دست بکشیم.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز، کبری خزعلی امروز در سخنانی که در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد، با اشاره به ابعاد و زوایای مختلف سند 2030 اظهار داشت: این سند تعهد محض به یونسکو بوده و با روح اسلام و قرآن در تضاد است. وی بابیان اینکه سند 2030 احکام مربوط به عفاف و زنا را نقض می‌کند، افزود: این سند بخش‌های زیادی از آیات قرآن کریم در مورد تربیت فرزند و حجاب و عفاف را نیز نقض می‌کند. عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تأکید بر اینکه سند 2030 سبب تبدیل کشورهای اسلامی به کشورهای سکولار می‌شود، تصریح کرد: این سند نظام آموزشی کشورهای اسلامی را مورد هجوم قرار داده و آن‌ها را  تحت سلطه یونسکو قرار می‌دهد. وی با اشاره به صفحه 102 سند 2030 ادامه داد: در این صفحه الزام شده تا نظام آموزشی مدارس و مهدهای کودک‌ها زیر نظر یونسکو قرار گیرد، که در صورت پایبند نبودن به این تعهد، تخطی از حقوق بشر به شمار می‌رود. خزعلی بابیان اینکه صهیونیسم اهداف خود در کشورهای اسلامی را زیرپوشش یونسکو دنبال می‌کند، گفت: این سند با دارا بودن مفادی چون برابری جنسی، آزاد گذاشتن روابط جنسی و آموزش‌های جنسی آیات قرآن کریم را نقض می‌کند. وی با تأکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلان کشور را اتخاذ می‌کند، تصریح کرد: این سند بدون اجازه رهبری امضاشده و باوجود مخالفت ایشان و سایر مراجع لغو آن همچنان از طریق رسانه‌های گروهی اعلام‌نشده است. عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به عواقب این سند، گفت: در صورت لغو نشدن سند 2030 ملزم به رعایت آن بوده و مجبوریم از قوانین اسلامی دست بکشیم. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا