امروز : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

صید ۴۰ میلیونی صیاد قشمی

یک صیاد قشمی در یک مرحله تور ریزی توانست چهار هزار کیلوگرم ماهی یال اسبی به ارزش ۴۰ میلیون تومان صید کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از هرمزگان، معاون صید و ماهیگیری شیلات شهرستان قشم در این خصوص گفت: این صیاد خوش شانس با یک فروند لنج صیادی میگو گیر توانست این صید را بدست آورد.

پرویز فرشیدی افزود: ارزش این صید ۴۰ میلیون تومان پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: این صیاد خوش اقبال در یک مرحله تور ریزی دیگر توانست بیش از سه هزار کیلوگرم میگوی ریز (گنتگ) به ارزش ۳ میلیون تومان صید کند.

ماهی یال اسبی جزء ماهی‌های با ارزش اقتصادی است که در آبهای خلیج فارس و دریای عمان یافت می‌شود و حدود 600 گونه ماهی یال اسبی در خلیج فارس و دریای عمان زیست می کند.

ماهیان یال اسبی در کشور ما حرام و از ماهیان غیر خوراکی است که به منظور استفاده صنعتي و خوراکي به خارج از کشور صادر می شود.

پارسال ۲۳ هزار تن ماهی یال اسبی به ارزش ۶۴ میلیون دلار به کشورهای ویتنام ، چین و تایلند صادر شد.

صید اختصاصی ماهیان یال اسبی هرسال از آبان تا بهمن هرسال است و ماهی یال اسبی برای کاهش فشار بر ذخایر دیگر گونه های آبزی صید می شود.

یک صیاد قشمی در یک مرحله تور ریزی توانست چهار هزار کیلوگرم ماهی یال اسبی به ارزش 40 میلیون تومان صید کند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از هرمزگان، معاون صید و ماهیگیری شیلات شهرستان قشم در این خصوص گفت: این صیاد خوش شانس با یک فروند لنج صیادی میگو گیر توانست این صید را بدست آورد. پرویز فرشیدی افزود: ارزش این صید 40 میلیون تومان پیش بینی شده است. وی ادامه داد: این صیاد خوش اقبال در یک مرحله تور ریزی دیگر توانست بیش از سه هزار کیلوگرم میگوی ریز (گنتگ) به ارزش 3 میلیون تومان صید کند. ماهی یال اسبی جزء ماهی‌های با ارزش اقتصادی است که در آبهای خلیج فارس و دریای عمان یافت می‌شود و حدود 600 گونه ماهی یال اسبی در خلیج فارس و دریای عمان زیست می کند. ماهیان یال اسبی در کشور ما حرام و از ماهیان غیر خوراکی است که به منظور استفاده صنعتي و خوراکي به خارج از کشور صادر می شود. پارسال 23 هزار تن ماهی یال اسبی به ارزش 64 میلیون دلار به کشورهای ویتنام ، چین و تایلند صادر شد. صید اختصاصی ماهیان یال اسبی هرسال از آبان تا بهمن هرسال است و ماهی یال اسبی برای کاهش فشار بر ذخایر دیگر گونه های آبزی صید می شود.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا