امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۹:۱۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

عارف:بدعهدی‌هایی در برجام وجود دارد

به گزارش جهان نیوز، محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس عصر چهارشنبه در حاشیه آئین گرامیداشت شهدای هفتم تیر در جمع خبرنگاران در خصوص توان دفاعی کشور اظهار داشت: هیچ وقت اجازه ندادیم کسی در این زمینه دخالت کند و بارها مطرح شده که نقض برجام نیست و به تعهد خودمان پایبند هستیم و در تقویت بنیه دفاعی خود از تمام توانمندی های داخلی استفاده می کنیم.

عارف در خصوص برجام گفت: گفتیم که بدعهدی هایی وجود دارد و امید است اروپا به طور جدی پایبند باشد و آمریکا باید توجه کند به ضرر طرف های برجام نباشد.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون دولت دوازدهم هم خاطرنشان کرد: هنوز خیلی زود است در این رابطه اظهار نظر کرد.

عارف همچنین پیرامون بازپس گیری بنیاد علوی گفت: اطلاع دقیقی ندارم اما طبیعتا باید به طور جدی پیگیری شود.

رئیس فراکسیون امید مجلس در خصوص سند ۲۰۳۰ و توقف اجرای آن تصریح کرد: شورای انقلاب فرهنگی این را از دستور خارج کرد. ما سند جامع تر و کامل تر از این داریم به نام سند تحول که بیش از ۱۰ سال روی آن کار شده است و از نظرات همه صاحبنظران در آن استفاده شده است.

وی افزود: سند تحول باید مبنای حرکت و تلاش های آموزش و پرورش باشد که بتوانیم به جهت گیری های لازم برسیم. ما سند برتر از ۲۰۳۰ داریم و در عین حال هر وقت هر سندی حرف خوبی داشته باشد به آن توجه می کنیم.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس عصر چهارشنبه در حاشیه آئین گرامیداشت شهدای هفتم تیر در جمع خبرنگاران در خصوص توان دفاعی کشور اظهار داشت: هیچ وقت اجازه ندادیم کسی در این زمینه دخالت کند و بارها مطرح شده که نقض برجام نیست و به تعهد خودمان پایبند هستیم و در تقویت بنیه دفاعی خود از تمام توانمندی های داخلی استفاده می کنیم. عارف در خصوص برجام گفت: گفتیم که بدعهدی هایی وجود دارد و امید است اروپا به طور جدی پایبند باشد و آمریکا باید توجه کند به ضرر طرف های برجام نباشد. وی در پاسخ به سوالی پیرامون دولت دوازدهم هم خاطرنشان کرد: هنوز خیلی زود است در این رابطه اظهار نظر کرد. عارف همچنین پیرامون بازپس گیری بنیاد علوی گفت: اطلاع دقیقی ندارم اما طبیعتا باید به طور جدی پیگیری شود. رئیس فراکسیون امید مجلس در خصوص سند 2030 و توقف اجرای آن تصریح کرد: شورای انقلاب فرهنگی این را از دستور خارج کرد. ما سند جامع تر و کامل تر از این داریم به نام سند تحول که بیش از 10 سال روی آن کار شده است و از نظرات همه صاحبنظران در آن استفاده شده است. وی افزود: سند تحول باید مبنای حرکت و تلاش های آموزش و پرورش باشد که بتوانیم به جهت گیری های لازم برسیم. ما سند برتر از 2030 داریم و در عین حال هر وقت هر سندی حرف خوبی داشته باشد به آن توجه می کنیم. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا