امروز : جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

عدم ابلاغ قانون برنامه بداخلاقی سیاسی است

به گزارش جهان نیوز، رضا روستا ازاد عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به عدم ابلاغ قانون برنامه ششم توسعه از سوی رئیس‌جمهور آن را یک کار اشتباه و غیرقانونی عنوان کرد و اظهار داشت: این کار هیچ توجیهی ندارد و دولت باید نسبت به قانون پایبند باشد.
روستاآزاد با تاکید بر اینکه مجلس باید در قبال این قانون‌گریزی موضع بگیرد تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی ابتدا باید این مشکل را در بین دو قوه و به صورت غیررسانه‌ای حل و فصل کند چرا که این موضوع یک خطای فاحش از سوی دولت است.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: اگر ما شاهد ادامه این روند و عدم اجرای برنامه ششم از سوی دولت باشیم مجلس باید به صورت علنی موضع‌گیری کرده و رئیس مجلس نیز به صورت رسمی در این خصوص اعلام موضع کند.

وی عدم ابلاغ قانون برنامه ششم از سوی رئیس‌جمهور را مصداق بداخلاقی سیاسی و تخلف قانونی برشمرد و گفت: با این وجود مجلس باید موضع‌گیری صریحی داشته باشد و حداقل رئیس مجلس یا هیات رئیسه باید ورود کنند.

به گزارش جهان نیوز، رضا روستا ازاد عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به عدم ابلاغ قانون برنامه ششم توسعه از سوی رئیس‌جمهور آن را یک کار اشتباه و غیرقانونی عنوان کرد و اظهار داشت: این کار هیچ توجیهی ندارد و دولت باید نسبت به قانون پایبند باشد. روستاآزاد با تاکید بر اینکه مجلس باید در قبال این قانون‌گریزی موضع بگیرد تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی ابتدا باید این مشکل را در بین دو قوه و به صورت غیررسانه‌ای حل و فصل کند چرا که این موضوع یک خطای فاحش از سوی دولت است. عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: اگر ما شاهد ادامه این روند و عدم اجرای برنامه ششم از سوی دولت باشیم مجلس باید به صورت علنی موضع‌گیری کرده و رئیس مجلس نیز به صورت رسمی در این خصوص اعلام موضع کند. وی عدم ابلاغ قانون برنامه ششم از سوی رئیس‌جمهور را مصداق بداخلاقی سیاسی و تخلف قانونی برشمرد و گفت: با این وجود مجلس باید موضع‌گیری صریحی داشته باشد و حداقل رئیس مجلس یا هیات رئیسه باید ورود کنند.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا