امروز : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۲۲:۵۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

عذرخواهی رسمی فلاحت پیشه از یک نماینده مجلس

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در قالب متن مکتوبی عذرخواهی رسمی خود را از غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس که در خصوص حوادث تروریستی مجلس بود اعلام کرد.   به گزارش ایسنا، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در این متن آورده است که پیرو درج مطلبی از وی در یک خبرگزاری در خصوص جعفرزاده با […]

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در قالب متن مکتوبی عذرخواهی رسمی خود را از غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس که در خصوص حوادث تروریستی مجلس بود اعلام کرد.

 

به گزارش ایسنا، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در این متن آورده است که پیرو درج مطلبی از وی در یک خبرگزاری در خصوص جعفرزاده با مراجعه به اصل مصاحبه وی در خصوص حوادث تروریستی چهارشنبه گذشته مجلس، مشخص شد که هیچ‌گونه کوتاهی یا بی‌تفاوتی را متوجه نمایندگان مجلس نکرده‌ و حتی تأکید داشته است که مجلس به رغم درگیری‌های آن روز حتی لحظه‌ای وقفه در کار خود نداشت.

 

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اینجانب مراتب عذرخواهی خود را از این برادر عزیز و خدوم مجلس به اطلاع خبرنگاران می‌رساند و خواستار درج این مطلب به نحو شایسته در رسانه‌ها می‌باشم.

 

وی یادآور شد: بنده ایشان (جعفرزاده) را از افتخارات مجلس دهم می‌دانم؛ به ویژه در کمیسیون تلفیق همکاری بی‌سابقه‌ای را در خصوص احکام مربوط به ایثارگران با ایشان تجربه کردم.

 

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا