امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۵:۳۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

عربستان سعودی از داخل در حال فروپاشی است

به گزارش جهان نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار سرتیپ “مصطفی محمد نجار” وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نروهای مسلح درباره ادعای عربستان مبنی بر دستگیری ۳ پاسدار ایرانی در خلیج فارس اظهار داشت: عربستان سعودی از همه جهت در مقابل ایران ضعیف عمل کرده است.

وی با بیان اینکه عربستان سعودی از داخل در حال فروپاشی است افزود: تلاش های مذبوحانه آنها نشان آن است که رژیم آال سعود در حال از بین رفتن است.

وزیر اسبق دفاع با انتقاد شدید از سیاست‌های ریاض در منطقه گفت: این از دروغ‌هایی است که سعودی‌ها می گویند و قابل قبول نیست. آنها خود تروریست و تروریست‌پرور هستند و تفکرات تند و افراطی دارند.

نجار در پایان خاطرنشان کرد: سعودی‌ها برای توجیه اقدامات خود به دروغ هایی نیز متوسل می شوند که به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

به گزارش جهان نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار سرتیپ "مصطفی محمد نجار" وزیر اسبق دفاع و پشتیبانی نروهای مسلح درباره ادعای عربستان مبنی بر دستگیری 3 پاسدار ایرانی در خلیج فارس اظهار داشت: عربستان سعودی از همه جهت در مقابل ایران ضعیف عمل کرده است. وی با بیان اینکه عربستان سعودی از داخل در حال فروپاشی است افزود: تلاش های مذبوحانه آنها نشان آن است که رژیم آال سعود در حال از بین رفتن است. وزیر اسبق دفاع با انتقاد شدید از سیاست‌های ریاض در منطقه گفت: این از دروغ‌هایی است که سعودی‌ها می گویند و قابل قبول نیست. آنها خود تروریست و تروریست‌پرور هستند و تفکرات تند و افراطی دارند. نجار در پایان خاطرنشان کرد: سعودی‌ها برای توجیه اقدامات خود به دروغ هایی نیز متوسل می شوند که به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا