امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

عزم فرهاد رهبر برای برخورد با مافیای اقتصادی

به گزارش جهان نیوز؛ فرهاد رهبر با وجود مسئولیت‌های اقتصادی مهمی که در کارنامه خود داشته، به عنوان چهره‌ای پاکدست و سلیم به لحاظ اقتصادی در بین موافقان و مخالفان خود معروف است. او در حوزه مدیریتی هم قائل به انضباط مالی و سلامت مالی مجموعه‌های وابسته به بیت‌المال است؛ اما گویا عزم فرهاد رهبر برای برخورد جدی با مافیای اقتصادی، برای عده‌ای اصلاً خوشایند نیست.
روزنامه قانون در گزارشی با عنوان «آزادی دانشگاه در دستان دو قوه» نوشت:
«امیدواریم این‌بار دولت و مجلس نشان دهند که مردمی هستند و اجازه ندهند این فرد ریاست دانشگاه آزاد را در اختیار بگیرد و با سرنوشت جوانان مردم بازی کند؛ زیرا فرهاد رهبر، سیاسی‌ترین و جناحی‌ترین گزینه‌ای است که این روزها می‌تواند بر صدر دانشگاه علمی- اقتصادی آزاد قرار گیرد».

با توجه به این که اصولاً یکی از دلایل تغییرات گسترده در مدیریت دانشگاه آزاد، رسیدگی به پرونده‌های مالی گسترده این دانشگاه است (که در همه سالیانی که تحت سیطره حلقه مرحوم هاشمی فعالیت می‌کرد، به لحاظ مالی و سایر مسائل پاسخگو نبود)، انتخاب کسی که هم خود به لحاظ مالی پاک است و هم به شفافیت مالی و انضباط مالی اعتقاد دارد و از همه مهم‌تر سوابق اجرایی در این زمینه دارد، انتخاب هوشمندانه‌ای است. حال سؤال این است که چه نسبتی میان اصلاح‌طلبان و مافیای اقتصادی وجود دارد که این اقدام شایسته آن‌ها را این‌طور عصبانی کرده است؟!

منبع:مشرق
 

به گزارش جهان نیوز؛ فرهاد رهبر با وجود مسئولیت‌های اقتصادی مهمی که در کارنامه خود داشته، به عنوان چهره‌ای پاکدست و سلیم به لحاظ اقتصادی در بین موافقان و مخالفان خود معروف است. او در حوزه مدیریتی هم قائل به انضباط مالی و سلامت مالی مجموعه‌های وابسته به بیت‌المال است؛ اما گویا عزم فرهاد رهبر برای برخورد جدی با مافیای اقتصادی، برای عده‌ای اصلاً خوشایند نیست. روزنامه قانون در گزارشی با عنوان «آزادی دانشگاه در دستان دو قوه» نوشت: «امیدواریم این‌بار دولت و مجلس نشان دهند که مردمی هستند و اجازه ندهند این فرد ریاست دانشگاه آزاد را در اختیار بگیرد و با سرنوشت جوانان مردم بازی کند؛ زیرا فرهاد رهبر، سیاسی‌ترین و جناحی‌ترین گزینه‌ای است که این روزها می‌تواند بر صدر دانشگاه علمی- اقتصادی آزاد قرار گیرد». با توجه به این که اصولاً یکی از دلایل تغییرات گسترده در مدیریت دانشگاه آزاد، رسیدگی به پرونده‌های مالی گسترده این دانشگاه است (که در همه سالیانی که تحت سیطره حلقه مرحوم هاشمی فعالیت می‌کرد، به لحاظ مالی و سایر مسائل پاسخگو نبود)، انتخاب کسی که هم خود به لحاظ مالی پاک است و هم به شفافیت مالی و انضباط مالی اعتقاد دارد و از همه مهم‌تر سوابق اجرایی در این زمینه دارد، انتخاب هوشمندانه‌ای است. حال سؤال این است که چه نسبتی میان اصلاح‌طلبان و مافیای اقتصادی وجود دارد که این اقدام شایسته آن‌ها را این‌طور عصبانی کرده است؟! منبع:مشرق  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا