امروز : سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

علت خروج واگن‌های یک قطار از ریل در خرمشهر

به گزارش جهان نیوز به نقل از ایسنا، بر اساس توضیحات روابط عمومی این شرکت این قطار که در مسیر خرمشهر به تهران حرکت می‌کرده، به دلیل یک نقص فنی با مشکلاتی مواجه شده که در نهایت به خروج سه واگن این قطار از ریل منجر شده است.

بر اساس اطلاعیه راه‌آهن پس از این اتفاق مسافران این سه واگن به شکل کامل تخلیه شده و با اضافه شدن به دیگر واگن‌های قطار بدون هیچ مشکلی به سفر خود ادامه دادند.

طبق اظهارات مسئولان راه‌آهن در حال حاضر این قطار به حرکت خود در مسیر تهران ادامه می‌دهد و هیچ یک از مسافران در این حادثه با آسیب خاصی مواجه نشده‌اند.

به گزارش جهان نیوز به نقل از ایسنا، بر اساس توضیحات روابط عمومی این شرکت این قطار که در مسیر خرمشهر به تهران حرکت می‌کرده، به دلیل یک نقص فنی با مشکلاتی مواجه شده که در نهایت به خروج سه واگن این قطار از ریل منجر شده است. بر اساس اطلاعیه راه‌آهن پس از این اتفاق مسافران این سه واگن به شکل کامل تخلیه شده و با اضافه شدن به دیگر واگن‌های قطار بدون هیچ مشکلی به سفر خود ادامه دادند. طبق اظهارات مسئولان راه‌آهن در حال حاضر این قطار به حرکت خود در مسیر تهران ادامه می‌دهد و هیچ یک از مسافران در این حادثه با آسیب خاصی مواجه نشده‌اند.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا