امروز : یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

علت عذرخواهی توییتر از کاربران خود؟

 خبرگزاری فارس به نقل از ونچربیت، وی مدعی شده که اشکال مذکور شناسایی و برطرف شده تا دیگر چنین تبلیغاتی در این شبکه اجتماعی نمایش داده نشود.

تبلیغات مذکور که با تاکید بر برتری نژاد سفید در توییتر منتشر شده بود، با انتقاد تند بسیاری از کاربران و رسانه ها مواجه شد و با توجه به آغاز قریب الوقوع ریاست جمهوری دونالد ترامپ در ایالات متحده که گرایش های نژادپرستانه و ضدخارجی دارد، این امر به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

تبلیغات یاد شده مربوط به یک حساب کاربری متعلق به سازمانی به نام New Order در توییتر است که گرایش های نئونازی دارد. حساب یاد شده و تبلیغات مربوط به آن فعلا تعلیق و از توییتر پاک شده اند.

کارشناسان می گویند آیا تضمینی وجود دارد که در آینده چنین تبلیغات نژادپرستانه ای در توییتر نمایش داده نشوند و چگونه می توان از این امر جلوگیری کرد. آنان می گویند در آینده و همزمان با آغاز ریاست جمهوری ترامپ احتمال گسترش تبلیغات گروه های مروج تنفر قومی و نژادی در آمریکا وجود دارد و فضای مجازی هم بستری مناسب برای توسعه فعالیت های این گونه افراد است.

 خبرگزاری فارس به نقل از ونچربیت، وی مدعی شده که اشکال مذکور شناسایی و برطرف شده تا دیگر چنین تبلیغاتی در این شبکه اجتماعی نمایش داده نشود. تبلیغات مذکور که با تاکید بر برتری نژاد سفید در توییتر منتشر شده بود، با انتقاد تند بسیاری از کاربران و رسانه ها مواجه شد و با توجه به آغاز قریب الوقوع ریاست جمهوری دونالد ترامپ در ایالات متحده که گرایش های نژادپرستانه و ضدخارجی دارد، این امر به شدت مورد توجه قرار گرفته است. تبلیغات یاد شده مربوط به یک حساب کاربری متعلق به سازمانی به نام New Order در توییتر است که گرایش های نئونازی دارد. حساب یاد شده و تبلیغات مربوط به آن فعلا تعلیق و از توییتر پاک شده اند. کارشناسان می گویند آیا تضمینی وجود دارد که در آینده چنین تبلیغات نژادپرستانه ای در توییتر نمایش داده نشوند و چگونه می توان از این امر جلوگیری کرد. آنان می گویند در آینده و همزمان با آغاز ریاست جمهوری ترامپ احتمال گسترش تبلیغات گروه های مروج تنفر قومی و نژادی در آمریکا وجود دارد و فضای مجازی هم بستری مناسب برای توسعه فعالیت های این گونه افراد است.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا