امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۱:۰۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

فالکون ۹ برای سومین بار به فضا می رود

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، شرکت اسپیس ایکس هفته گذشته دوبار پیاپی موشک فالکون ۹ را به فضا فرستاد. درهمین راستا این شرکت قصد دارد در یکشنبه آتی دوباره این موشک را از مرکز فضایی کندی در فلوریدا به فضا بفرستد و همراه خود یک ماهواره اینتل ست e۳۵ را نیز به مدار می برد.

ارسال موشک فالکون ۹ در یکشنبه آتی توانایی اسپیس ایکس برای آماده سازی مرکز فضایی کندی را برای ارسال موشک نشان می دهد.

سخنگوی شرکت اینتل ست(یک شرکت  تهیه کننده خدمات ارتباطی ماهواره ای) روز گذشته تایید کرد ارسال موشک در یکشنبه آتی در ساعت ۷:۳۶ بعداز ظهر انجام می شود.   اگر این موشک همان روز به زمین بازگردد، سومین عملیات  ارسال موشک این شرکت در کمتر از ۹ روز انجام خواهد شد.

ماهواره اینتل ست e۳۵ برای تهیه خدمات پهنای باند، ارائه خدمات پخش برنامه های تلویزیونی Ultra HD و خدمات دیگر برای کاربران موبایل و مشتریان دولتی به فضا ارسال می شود.

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، شرکت اسپیس ایکس هفته گذشته دوبار پیاپی موشک فالکون ۹ را به فضا فرستاد. درهمین راستا این شرکت قصد دارد در یکشنبه آتی دوباره این موشک را از مرکز فضایی کندی در فلوریدا به فضا بفرستد و همراه خود یک ماهواره اینتل ست e۳۵ را نیز به مدار می برد. ارسال موشک فالکون ۹ در یکشنبه آتی توانایی اسپیس ایکس برای آماده سازی مرکز فضایی کندی را برای ارسال موشک نشان می دهد. سخنگوی شرکت اینتل ست(یک شرکت  تهیه کننده خدمات ارتباطی ماهواره ای) روز گذشته تایید کرد ارسال موشک در یکشنبه آتی در ساعت ۷:۳۶ بعداز ظهر انجام می شود.   اگر این موشک همان روز به زمین بازگردد، سومین عملیات  ارسال موشک این شرکت در کمتر از ۹ روز انجام خواهد شد. ماهواره اینتل ست e۳۵ برای تهیه خدمات پهنای باند، ارائه خدمات پخش برنامه های تلویزیونی Ultra HD و خدمات دیگر برای کاربران موبایل و مشتریان دولتی به فضا ارسال می شود.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا