امروز : جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرار روحانی از پاسخگویی در روز دانشجو

به گزارش جهان نیوز؛ امید پالیزبان دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان درباره عدم اجازاه به نمایندگان تمام تشکل‌های دانشجویی در برنامه روز دانشجو که قرار است در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شود، اظهار داشت: ما در دانشگاه 4 تشکل دانشجویی به غیر از بسیج دانشجویی داریم این تشکل ها عبارتند از  انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، جنبش عدالتخواه دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان و انجمن اسلامی پیرو خط امام.
وی با بیان اینکه از بین این تشکل‌های دانشجویی تنها انجمن اسلامی پیرو خط امام اجازه صحبت در حضور رئیس جمهور را پیدا کرده است، تصریح کرد: این تشکل همسو با دولت بوده و به همین دلیل نماینده آن  از سوی مسئولان امر اجازه یافته است تا در مراسم روز دانشجو در حضور رئیس جمهور به نمایندگی از سایر تشکل‌ها به ایراد سخنرانی به پردازد.
دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان ادامه دارد: ما مراتب اعتراض خودمان نسبت به این کار را به گوش مسئولان دانشگاه رساندیم ولی در پاسخ به ما گفته شد: “در این برنامه چیزی دست مانیست. رئیس جمهور سفری به استان سیستان و بلوچستان داشته‌اند که این برنامه هم در آن سفر قرار گرفته است. ایشان برنامه سفر خود را مشخص کرده‌اند و این برنامه قابل تغییر نیست.”
پالیزبان عنوان کرد: از این اقدام رئیس جمهور این گونه برداشت می‌شود که ایشان برای فرار از پاسخگویی، مراسم روز دانشجوی امسال را در دانشگاه‌های تهران برگزار نکرده‌اند و در دانشگاه سیستان و بلوچستان هم بسیار مهندسی شده حضور می‌یابند. همچنین در مراسم امسال به هر تشکل دانشجوبب تنها 10 نفر سهمیه در نظر گرفته شده است.

منبع: تسنیم

به گزارش جهان نیوز؛ امید پالیزبان دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان درباره عدم اجازاه به نمایندگان تمام تشکل‌های دانشجویی در برنامه روز دانشجو که قرار است در دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شود، اظهار داشت: ما در دانشگاه 4 تشکل دانشجویی به غیر از بسیج دانشجویی داریم این تشکل ها عبارتند از  انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، جنبش عدالتخواه دانشجویی، جامعه اسلامی دانشجویان و انجمن اسلامی پیرو خط امام. وی با بیان اینکه از بین این تشکل‌های دانشجویی تنها انجمن اسلامی پیرو خط امام اجازه صحبت در حضور رئیس جمهور را پیدا کرده است، تصریح کرد: این تشکل همسو با دولت بوده و به همین دلیل نماینده آن  از سوی مسئولان امر اجازه یافته است تا در مراسم روز دانشجو در حضور رئیس جمهور به نمایندگی از سایر تشکل‌ها به ایراد سخنرانی به پردازد. دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان ادامه دارد: ما مراتب اعتراض خودمان نسبت به این کار را به گوش مسئولان دانشگاه رساندیم ولی در پاسخ به ما گفته شد: "در این برنامه چیزی دست مانیست. رئیس جمهور سفری به استان سیستان و بلوچستان داشته‌اند که این برنامه هم در آن سفر قرار گرفته است. ایشان برنامه سفر خود را مشخص کرده‌اند و این برنامه قابل تغییر نیست." پالیزبان عنوان کرد: از این اقدام رئیس جمهور این گونه برداشت می‌شود که ایشان برای فرار از پاسخگویی، مراسم روز دانشجوی امسال را در دانشگاه‌های تهران برگزار نکرده‌اند و در دانشگاه سیستان و بلوچستان هم بسیار مهندسی شده حضور می‌یابند. همچنین در مراسم امسال به هر تشکل دانشجوبب تنها 10 نفر سهمیه در نظر گرفته شده است. منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا