امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۸:۲۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

فراکسیون «ولایت» شانیت خود را حفظ می‌کند

به گزارش جهان نیوز، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران و عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان مجلس شورای اسلامی در بیان آخرین وضعیت فراکسیون مستقلان و نمایندگان ولایی و ولایت،‌ اظهار داشت: دوستانی که به عنوان فراکسیون مستقلان بودند از ابتدا ادعا بر مستقل بودن داشتند.
وی افزود: با توجه به اینکه خواسته علی لاریجانی این بود که فراکسیون بزرگتری تشکیل شود،‌ فراکسیون «ولایت» تشکیل شد.
عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ادامه داد: من فکر می‌کنم با توجه به شرایط فعلی، فراکسیون ولایت در آن شأن و ولایت خود باقی بماند.
نعمتی همچنین یادآور شد: من فکر می‌کنم فراکسیون مستقلان با لاریجانی زاویه‌ای ندارند اما دیگران را نمی‌دانم. و در نهایت فراکسیون ولایت هم جایگاه خود را دارد.
وی با اشاره به اینکه فراکسیون ولایت با عنوان «ولایت» باید خود را حفظ کند، گفت: هر چند فراکسیون مستقلان از این مسئله جدا است اما فراکسیون ولایت شأنیت خود را دارد.
نماینده مردم تهران با بیان اینکه فراکسیون نمایندگان ولایی  می‌خواهند از ولایت جدا شوند، عنوان کرد: ولی فکر نمی‌کنم ولایت جایگاه خود را در مجلس دهم از دست بدهد؛ با توجه به آنچه بین نمایندگان می‌بینیم این فراکسیون تغییری نمی‌کند.
نعمتی با بیان اینکه مجلس محل هم‌اندیشی است، افزود: طبیعی است که فراکسیون‌ها باهم تعاملات و مباحثه‌هایی داشته باشند اما در کل با توجه به اینکه فراکسیون ولایت به نوعی به علی لاریجانی وصل است، فکر نمی‌کنم خاصیت خود را از دست بدهد.

منبع:فارس

به گزارش جهان نیوز، بهروز نعمتی نماینده مردم تهران و عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان مجلس شورای اسلامی در بیان آخرین وضعیت فراکسیون مستقلان و نمایندگان ولایی و ولایت،‌ اظهار داشت: دوستانی که به عنوان فراکسیون مستقلان بودند از ابتدا ادعا بر مستقل بودن داشتند. وی افزود: با توجه به اینکه خواسته علی لاریجانی این بود که فراکسیون بزرگتری تشکیل شود،‌ فراکسیون «ولایت» تشکیل شد. عضو هیأت رئیسه فراکسیون مستقلان ادامه داد: من فکر می‌کنم با توجه به شرایط فعلی، فراکسیون ولایت در آن شأن و ولایت خود باقی بماند. نعمتی همچنین یادآور شد: من فکر می‌کنم فراکسیون مستقلان با لاریجانی زاویه‌ای ندارند اما دیگران را نمی‌دانم. و در نهایت فراکسیون ولایت هم جایگاه خود را دارد. وی با اشاره به اینکه فراکسیون ولایت با عنوان «ولایت» باید خود را حفظ کند، گفت: هر چند فراکسیون مستقلان از این مسئله جدا است اما فراکسیون ولایت شأنیت خود را دارد. نماینده مردم تهران با بیان اینکه فراکسیون نمایندگان ولایی  می‌خواهند از ولایت جدا شوند، عنوان کرد: ولی فکر نمی‌کنم ولایت جایگاه خود را در مجلس دهم از دست بدهد؛ با توجه به آنچه بین نمایندگان می‌بینیم این فراکسیون تغییری نمی‌کند. نعمتی با بیان اینکه مجلس محل هم‌اندیشی است، افزود: طبیعی است که فراکسیون‌ها باهم تعاملات و مباحثه‌هایی داشته باشند اما در کل با توجه به اینکه فراکسیون ولایت به نوعی به علی لاریجانی وصل است، فکر نمی‌کنم خاصیت خود را از دست بدهد. منبع:فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا