امروز : سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

فریدون نیمه شب از بیمارستان مرخص شد

به گزارش جهان نیوز؛ حسین فریدون که به دلیل تنش عصبی و بیماری‌های قلبی توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان دی منتقل شده بود نیمه شب گذشته پس از بستری شدن در بخش قلب و عروق و طی شدن روند درمان با رضایت شخصی از بیمارستان مرخص شده است.
این در حالی است که روز گذشته حسین فریدون پس از یک شب ماندن در اوین به دادسرای تهران منتقل شده بود اما در میانه جلسه بازپرسی به دلیل فشار عصبی به بیمارستان منتقل شد.
شنیده شده است که در زمان ترخیص فریدون از بیمارستان دی میان او و همراهانش برای مراجعه به بیمارستان بهمن برای ادامه درمان بحث شده است.
براساس این اطلاعات فریدون و همراهانش عنوان کرده‌اند که قصد دارند به احتمال زیاد برای ادامه روند درمانی به بیمارستان بهمن برود.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز؛ حسین فریدون که به دلیل تنش عصبی و بیماری‌های قلبی توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان دی منتقل شده بود نیمه شب گذشته پس از بستری شدن در بخش قلب و عروق و طی شدن روند درمان با رضایت شخصی از بیمارستان مرخص شده است. این در حالی است که روز گذشته حسین فریدون پس از یک شب ماندن در اوین به دادسرای تهران منتقل شده بود اما در میانه جلسه بازپرسی به دلیل فشار عصبی به بیمارستان منتقل شد. شنیده شده است که در زمان ترخیص فریدون از بیمارستان دی میان او و همراهانش برای مراجعه به بیمارستان بهمن برای ادامه درمان بحث شده است. براساس این اطلاعات فریدون و همراهانش عنوان کرده‌اند که قصد دارند به احتمال زیاد برای ادامه روند درمانی به بیمارستان بهمن برود. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا