امروز : پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۷:۰۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

فشار اصلاح طلبان به روحانی برای تعیین کابینه

به گزارش جهان نیوز، محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی های مورد نیاز برای انتخاب وزرا در دولت آینده روحانی گفت: دولت باید جوانگرایی را مد نظر قرار دهد و وزرا با انگیزه و علاقه به کار را به مجلس معرفی کند.
وی افزود: تخصص، تعهد، تجربه، جدیت، ولایت مداری، ترجیح منافع ملی بر منافع شحصی و گروهی، مردمی بودن، شناخت مشکلات مردم و جامعه، و دلسوزی را از ویژگی هایی برشمرد که یک وزیر باید داشته باشد.  
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی با بیان اینکه مجلس در چارچوب قانون به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی خواهد پرداخت، گفت: اگر افرادی بعنوان وزیر به مجلس معرفی شوند که سوابق خوبی ندارند و یا در گذشته کارنامه خوبی از خود بجا نگذاشتند مجلس به آنها رای نخواهد داد.
پورمختار فتنه را خط قرمز مجلس در بررسی صلاحیت وزرا دانست و گفت: قطعا مجلس در این زمینه کوتاه نخواهد آمد.
وی در همین راستا از فشار برخی از اصلاح طلبان به روحانی برای تعیین کابینه خبر داد و افزود: این افراد حتی گزینه هایی برای تصدی برخی وزارتحانه ها معرفی کردند و خواستار معرفی آنها به مجلس از سوی روحانی شدند.

منبع:افکارنیوز

به گزارش جهان نیوز، محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی های مورد نیاز برای انتخاب وزرا در دولت آینده روحانی گفت: دولت باید جوانگرایی را مد نظر قرار دهد و وزرا با انگیزه و علاقه به کار را به مجلس معرفی کند. وی افزود: تخصص، تعهد، تجربه، جدیت، ولایت مداری، ترجیح منافع ملی بر منافع شحصی و گروهی، مردمی بودن، شناخت مشکلات مردم و جامعه، و دلسوزی را از ویژگی هایی برشمرد که یک وزیر باید داشته باشد.   عضو کمیسیون حقوقی و قضایی با بیان اینکه مجلس در چارچوب قانون به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی خواهد پرداخت، گفت: اگر افرادی بعنوان وزیر به مجلس معرفی شوند که سوابق خوبی ندارند و یا در گذشته کارنامه خوبی از خود بجا نگذاشتند مجلس به آنها رای نخواهد داد. پورمختار فتنه را خط قرمز مجلس در بررسی صلاحیت وزرا دانست و گفت: قطعا مجلس در این زمینه کوتاه نخواهد آمد. وی در همین راستا از فشار برخی از اصلاح طلبان به روحانی برای تعیین کابینه خبر داد و افزود: این افراد حتی گزینه هایی برای تصدی برخی وزارتحانه ها معرفی کردند و خواستار معرفی آنها به مجلس از سوی روحانی شدند. منبع:افکارنیوز
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا