امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

فیلم فصل چیدن گردوها منتشر شد+دانلود

به گزارش ریژاونیوز، فیلم فصل چیدن گردوها که سال ۸۵ با کارگردانی لقمان قاسمی در شهر ریژاو ساخته شد برای اولین بار به صورت کامل منتشر شد و در اینجا قابل دانلود است. داستان این فیلم واقعی بوده و درباره یک رسم قدیمی در منطقه ریژاو است. لقمان قاسمی در این باره توضیح داد: «قصه این فیلم […]

به گزارش ریژاونیوز، فیلم فصل چیدن گردوها که سال ۸۵ با کارگردانی لقمان قاسمی در شهر ریژاو ساخته شد برای اولین بار به صورت کامل منتشر شد و در اینجا قابل دانلود است.

داستان این فیلم واقعی بوده و درباره یک رسم قدیمی در منطقه ریژاو است. لقمان قاسمی در این باره توضیح داد: «قصه این فیلم براساس حقیقت است و مادرم برایم باز گو کرد و منم تصمیم به ساختش گرفتم.»

وی هم چنین درباره علت انتشار آزاد آن در فضای مجازی خاطر نشان کرد: «سالها برای فروشش تلاش کردم سینمای جوان قولهایی الکی به من داد. برنامه آپارات بی بی سی پولهایش به ته دیگ رسید برای برنامه اکران هم فرستادمش ولی جوابی نگرفتم اکثر شبکه های کوردی هم فرستادم. با وجود شرکت در فستیوالهای گوناگون و به به و چه چه گفتن هم جوابی نگرفتم و هر دری را زدم ولی نشد.»

لقمان قاسمی یکی از فیلم سازان جوان و خوش ذوق ریژاوی است که آثار زیادی از وی به جشنواره های معتبر ملی و بین المللی راه یافته است.

برای دانلود فیلم از لینک های زیر استفاده کنید:

حجم فیلم: ۶۰ Mb

دانلود فیلم ۳۶۰p از سرور Uploadboy:  دانلود

دانلود فیلم ۳۶۰p از سرور Rodfile:       دانلود

همچنین برای مشاهده این فیلم در یوتیوب، روی لینک زیر کلیک کنید:

فصل چیدن گردوها در یوتیوب

Share
دیدگاه بینندگان
  • تیموری

    تاریخ : ۲۶ - فروردین - ۱۳۹۴

    من موقع پخش بی بی سی ذخیره کردمش واقعا داستان جاللبی داشت زیاد زحمت کشیده شده بود.


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا