امروز : یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۸:۴۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

قدرت های بزرگ همواره به منطقه ماچشم داشتند

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در سمینار هویت های نوظهور و امنیت منطقه ای در غرب آسیا که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: منطقه ما همواره مورد چشم داشت قدرت های بزرگ بود و یکی از عوامل آن هم منابع عظیم انرژی است.  

وی گفت: ملاحظات امنیتی منطقه ما به هم تنیده است و کشورها نمی‌توانند فقط فکر تامین امنیت خود باشند و لذا نمی توان نسبت به امنیت کشورهای منطقه بی تفاوت بود، این نکته از زمان تاسیس رژیم صهیونیستی افزایش پیدا کرده است و البته از زمان انقلاب اسلامی ایران معادلات منطقه ای بهم خورد چرا که نظامی روی کار آمد که متکی به خارج نبود و مستقل است و به دیگران هم کمک می کند تا روی پای خود بایستند.
ادامه دارد…

به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر، کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در سمینار هویت های نوظهور و امنیت منطقه ای در غرب آسیا که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: منطقه ما همواره مورد چشم داشت قدرت های بزرگ بود و یکی از عوامل آن هم منابع عظیم انرژی است.   وی گفت: ملاحظات امنیتی منطقه ما به هم تنیده است و کشورها نمی‌توانند فقط فکر تامین امنیت خود باشند و لذا نمی توان نسبت به امنیت کشورهای منطقه بی تفاوت بود، این نکته از زمان تاسیس رژیم صهیونیستی افزایش پیدا کرده است و البته از زمان انقلاب اسلامی ایران معادلات منطقه ای بهم خورد چرا که نظامی روی کار آمد که متکی به خارج نبود و مستقل است و به دیگران هم کمک می کند تا روی پای خود بایستند. ادامه دارد...
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا