امروز : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۸:۲۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

لاریجانی درگذشت حبیب‌الله چایچیان راتسلیت گفت

به گزارش جهان نیوز به نقل ازتسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حبیب‌الله چایچیان شاعر و مرثیه سرای اهل بیت (ع) را تسلیت گفت.
 

متن کامل پیام تسلیت لاریجانی به شرح زیر است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
انالله و اناالیه راجعون

درگذشت شاعر و مرثیه سرای اهل بیت (علیهم‌السلام) آقای حبیب‌الله چایچیان متخلص به “حسان “موجب تأسف گردید.
مرحوم چایچیان سروده‌های ارزشمند و پرمعنایی در مدح و رثای ائمه اطهار (ع) داشتند و از جمله شاعران تأثیرگذار در شعر آیینی بودند.

اینجانب ضمن تسلیت به شاعران، مداحان و خادمان اهل بیت (ع) و خانواده محترم ایشان، برای آن مرحوم رحمت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

علی لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی
 

به گزارش جهان نیوز به نقل ازتسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حبیب‌الله چایچیان شاعر و مرثیه سرای اهل بیت (ع) را تسلیت گفت.   متن کامل پیام تسلیت لاریجانی به شرح زیر است: بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم انالله و اناالیه راجعون درگذشت شاعر و مرثیه سرای اهل بیت (علیهم‌السلام) آقای حبیب‌الله چایچیان متخلص به "حسان "موجب تأسف گردید. مرحوم چایچیان سروده‌های ارزشمند و پرمعنایی در مدح و رثای ائمه اطهار (ع) داشتند و از جمله شاعران تأثیرگذار در شعر آیینی بودند. اینجانب ضمن تسلیت به شاعران، مداحان و خادمان اهل بیت (ع) و خانواده محترم ایشان، برای آن مرحوم رحمت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم. علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا