امروز : پنج شنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

لاریجانی در مراسم عزاداری مراجع تقلید شرکت کرد

به گزارش جهان نیوز به نقل از  مهر، علی لاریجانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی امروز پنج‌شنبه با سفر به حوزه انتخابیه خود در مراسم عزاداری سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) که در بیوت و دفاتر تعدادی از مراجع عظام تقلید برگزار شد، شرکت کرد.
 

وی در این سفر که از صبح امروز آغاز شده است در مراسم عزاداری دفتر مقام معظم رهبری در قم، آیت الله العظمی نوری همدانی و آیت الله العظمی مکارم شیرازی حضور یافت.

همچنین حضور در مراسم عزاداری آیت الله العظمی صافی گلپایگانی و آیت الله العظمی وحید خراسانی از دیگر برنامه‌های امروز لاریجانی در قم بود.

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از  مهر، علی لاریجانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی امروز پنج‌شنبه با سفر به حوزه انتخابیه خود در مراسم عزاداری سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) که در بیوت و دفاتر تعدادی از مراجع عظام تقلید برگزار شد، شرکت کرد.   وی در این سفر که از صبح امروز آغاز شده است در مراسم عزاداری دفتر مقام معظم رهبری در قم، آیت الله العظمی نوری همدانی و آیت الله العظمی مکارم شیرازی حضور یافت. همچنین حضور در مراسم عزاداری آیت الله العظمی صافی گلپایگانی و آیت الله العظمی وحید خراسانی از دیگر برنامه‌های امروز لاریجانی در قم بود.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا