امروز : جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲:۰۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مجتبی جباری به استقلال پیوست

مجتبی جباری به استقلال پیوست   مجتبی جباری به استقلال تهران پیوست. هافبک آبی ها که به نظرمی رسید از استقلال به نفت نزدیک شده باشد با امضای قراردادی به استقلال پیوست    کرمانشاه دیلی:   به گزارش عصرایران ،هافبک شماره 8 استقلال امسال در فهرست خروجی تیم قطری قرار گرفت و در آستانه بازگشت […]

مجتبی جباری به استقلال پیوست

 مجتبی جباری به استقلال پیوست

مجتبی جباری به استقلال تهران پیوست. هافبک آبی ها که به نظرمی رسید از استقلال به نفت نزدیک شده باشد با امضای قراردادی به استقلال پیوست 

 

کرمانشاه دیلی:   به گزارش عصرایران ،هافبک شماره 8 استقلال امسال در فهرست خروجی تیم قطری قرار گرفت و در آستانه بازگشت به ایران و استقلال قرار داشت اما یک مصاحبه بی جا و بدون سیاست از او سبب شد که بازگشتش با مشکل مواجه شود.

 

مجتبی جباری در دوره ای یک هفته ای که ممکن بود منصوریان برکنار شود در مصاحبه ای اعلام کرد که تا انتخاب سرمربی استقلال برای انتخاب تیمش صبر می کندجمله ای که نشان می داد او تمایلی برای بازی کردن برای استقلال منصوریان ندارد. همین جمله به دلیل اصلی منصوریان برای پیگیری نکردن جذب جباری تبدیل شد.

 

با این همه دوباره مذاکراتی برای جذب جباری شروع شد . منصوریان که به نظر می رسد برای فربه کردن نیمکت از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند با وساطت پژمان منتظری ظاهرا حاضر شده مقابل جباری بنشیند و تفاهم کنند. البته مجتبی جباری همچنان روی میز گزینه نفت تهران را هم داشت.

 
استقلال حالا با جباری یک قدم دیگر به تیمی کامل نزدیک شده است.استقلالی که در همه پست ها بازیکنان کاملی دارد.
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا