امروز : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۲۱:۴۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مجلس نمایندگان هلند استفاده از روبند را ممنوع کرد

مجلس نمایندگان هلند در اقدامی ضد مسلمانان، استفاده از روبند و برقع را در اماکن عمومی ممنوع کرد.
 
به گزارش انتخاب، مجلس شورای هلند با تصویب لایحه‌ای ضد اسلامی، استفاده از روبند (برقع) توسط بانوان را در برخی مکان‌های عمومی ممنوع کرد.
 
به نوشته خبرگزاری «رویترز» این لایحه که هنوز باید در مجلس سنای هلند نیز تصویب شود، پوشیدن روبند را در اماکنی که شناسایی هویت فرد الزامی است، مانند ساختمان‌های دولتی یا حمل‌ونقل عمومی، ممنوع می‌کند.
 
این در حالی است که تعداد کمی از زنان در حالت عادی از برقع استفاده می‌کنند اما تصویب این لایحه درپی فشارها و درخواست‌های حزب اپوزسیون و اسلام‌ستیز «آزادی» بوده است.
 
مجلس نمایندگان هلند در اقدامی ضد مسلمانان، استفاده از روبند و برقع را در اماکن عمومی ممنوع کرد.   به گزارش انتخاب، مجلس شورای هلند با تصویب لایحه‌ای ضد اسلامی، استفاده از روبند (برقع) توسط بانوان را در برخی مکان‌های عمومی ممنوع کرد.   به نوشته خبرگزاری «رویترز» این لایحه که هنوز باید در مجلس سنای هلند نیز تصویب شود، پوشیدن روبند را در اماکنی که شناسایی هویت فرد الزامی است، مانند ساختمان‌های دولتی یا حمل‌ونقل عمومی، ممنوع می‌کند.   این در حالی است که تعداد کمی از زنان در حالت عادی از برقع استفاده می‌کنند اما تصویب این لایحه درپی فشارها و درخواست‌های حزب اپوزسیون و اسلام‌ستیز «آزادی» بوده است.  

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا