امروز : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

محموله لباس‌های تیم ملی در ساختمان فدراسیون فوتبال تخلیه شد

صبح امروز محموله دیگری از لباس‌های شرکت جیووا در ساختمان فدراسیون فوتبال تخیله شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،   مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان که قرار است برای شرکت در مراسم انتخاب برترین های سال 2016 فوتبال آسیا عازم ابوظبی امارات شود، پس از پایان این مراسم برای مذاکره با مسئولان شرکت آدیداس جهت تامین البسه تیم ملی برزگسالان به آلمان می رود.

این در حالی است که همچنان شرکت جیووا به سبب قراردادی که در زمان ریاست علی کفاشیان با فدراسیون فوتبال امضا کرده، البسه خود را به محل این فدراسیون می برد تا داستان این شرکت با فدراسیون فوتبال ایران تداوم داشته باشد.

بر  همین اساس صبح امروز محموله ای از لباس های جیووا در انبار ساختمان فدارسیون فوتبال تخلیه شد.هرچند مسئولان شرکت مذکور همچنان درگیر پرونده شکایت از فدراسون فوتبال کشورمان هستند چراکه تیم ملی بزرگسالان ایران برخلاف قرارداد بین طرفین از لباس های شرکت دیگری در مسابقات مقدماتی جام جهانی استفاده می کند.

صبح امروز محموله دیگری از لباس‌های شرکت جیووا در ساختمان فدراسیون فوتبال تخیله شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،   مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان که قرار است برای شرکت در مراسم انتخاب برترین های سال 2016 فوتبال آسیا عازم ابوظبی امارات شود، پس از پایان این مراسم برای مذاکره با مسئولان شرکت آدیداس جهت تامین البسه تیم ملی برزگسالان به آلمان می رود. این در حالی است که همچنان شرکت جیووا به سبب قراردادی که در زمان ریاست علی کفاشیان با فدراسیون فوتبال امضا کرده، البسه خود را به محل این فدراسیون می برد تا داستان این شرکت با فدراسیون فوتبال ایران تداوم داشته باشد. بر  همین اساس صبح امروز محموله ای از لباس های جیووا در انبار ساختمان فدارسیون فوتبال تخلیه شد.هرچند مسئولان شرکت مذکور همچنان درگیر پرونده شکایت از فدراسون فوتبال کشورمان هستند چراکه تیم ملی بزرگسالان ایران برخلاف قرارداد بین طرفین از لباس های شرکت دیگری در مسابقات مقدماتی جام جهانی استفاده می کند.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا