امروز : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مخالفت آیت‌الله موحدی‌ کرمانی با سخنان باهنر

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: فرقی ندارد که کاندیدای آینده اصولگرایان در دوره‌های قبلی انتخابات شرکت کرده یا نکرده‌ باشد.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی گفت: اصولگرایان بر سر یک نفر خاص توافق داشته باشند تا دیگر داوطلبین متعدد نداشته باشیم.

میزان نوشت: دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به سوالی مبنی بر واکنش وی نسبت به سخنان اخیر باهنر مبنی بر خودداری گروهی از داوطلبین برای انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت: من بالاتر از این سخن را می‌گویم و حرفم این است که تنها بر سر یک نفر به توافق برسیم.

امام جمعه موقت تهران خاطر نشان کرد: فرقی ندارد که فرد مورد نظر در دوره‌های قبلی شرکت کرده یا نکرده باشد.
پیش از این محمدرضا باهنر اعلام کرده بود، افرادی که در دوره‌های قبلی در انتخابات شرکت کردند، در این دوره شرکت نکنند.

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: فرقی ندارد که کاندیدای آینده اصولگرایان در دوره‌های قبلی انتخابات شرکت کرده یا نکرده‌ باشد. به گزارش ایسنا، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی گفت: اصولگرایان بر سر یک نفر خاص توافق داشته باشند تا دیگر داوطلبین متعدد نداشته باشیم. میزان نوشت: دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به سوالی مبنی بر واکنش وی نسبت به سخنان اخیر باهنر مبنی بر خودداری گروهی از داوطلبین برای انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت: من بالاتر از این سخن را می‌گویم و حرفم این است که تنها بر سر یک نفر به توافق برسیم. امام جمعه موقت تهران خاطر نشان کرد: فرقی ندارد که فرد مورد نظر در دوره‌های قبلی شرکت کرده یا نکرده باشد. پیش از این محمدرضا باهنر اعلام کرده بود، افرادی که در دوره‌های قبلی در انتخابات شرکت کردند، در این دوره شرکت نکنند.

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا