امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم سالروز حمله شیمیایی به زرده و روزملی دالاهو برگزار شد

یادواره شهدای شهرستان دالاهو و روز شهرستان در سالروز حمله شیمیایی رژیم بعث به روستای زرده در سالن فجر شهرستان دالاهو برگزار شد .

یادواره شهدای شهرستان دالاهو و روز شهرستان در سالروز حمله شیمیایی رژیم بعث به روستای زرده در صبح روز شنبه ۳۱ تیرماه در سالن فجر شهرستان دالاهو برگزار شد .

ابتدای مراسم سرهنگ پاسدار کرمی با عرض خیر مقدم خدمت حضار و مدعوین ، مسئولین و سادات اهل حق حاضر در سالن با بازگو کردن برگی از تاریخ در مورد حمله رژیم بعث به روستای زرده و مظلومیت این مردم گفت : ندای مظلومیت این مردم بی شک در سراسر تاریخ ماندگار خواهد بود.

در ادامه سخنران این یادواره سردار سرتیپ پاسدار محمد نظر عظیمی فرمانده محترم قرارگاه منظقه ای نجف اشرف با حضور در جایگاه و عرض خیر مقدم مجدد به حضار در رابطه با این یادواره و روز شهرستان گفتند : مردم روستای زرده شهرستان دالاهو و قربانیان حملات شیمیایی را بسیار مظلوم دانست و در ادامه گفت : حملات شیمیایی اثرات بسیار مخربی بر فرد گذاشته بطور که تا نسل ها می توان این عارضه ها را در نسل های مختلف قربانی این نوع از حملات ناجوانمردانه دید.

 

سخنران بعدی یادواره حجت السلام و المسلمین نوروزی امام جمعه محترم شهرستان دالاهو طی سخنانی بخشی از مشکلات مردم شهرستان و روستای زرده را برای سردار عظیمی بازگو کردند . امام جمعه شهرستان دالاهو در این رابطه گفت : از عمده مشکلات مردم شهرستان دالاهو می توان به معضل بیکاری و عدم وجود شبکه درمانی مجهز در شهرستان است که امید است با حمایت شما و انتقال این مشکلات به قرارگاه های محرومیت زدایی سپاه راه حلی برای برطرف سازی این مشکلات مردم شهید پرور شهرستان دالاهو اندیشیده شود.

 

در ادامه نیز از چهار تن از خانواده های شهدای شهرستان دالاهو تقدیر بعمل آمد.

و در پایان نیز به قید قرعه به چند نفر از شرکت کنندگان در مسابقه فرهنگی برگزار شده در این یادواره از طرف فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه دالاهو جوایزی اعطا شد.

 

Share
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا