امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئولان میلیاردی، معنی خدمت را نمی‌فهمند!

به گزارش جهان نیوز به نقل از دانشجو، امیرحسین محسن‌زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، در خصوص باید‌ها و نباید‌ها در انتخاب اعضای کابینه دولت دوازدهم گفت: کابینه دولت به منزله‌ی بازوان اداره و اجرای امور کشور هستند که مطمئناً نخستین و مهم‌ترین اقدام دولت در ابتدای دوره خدمت‌گزاریشان به مردم تعیین کابینه‌ای کارآمد، متخصص و متعهد به اجرای امور کشور و رسیدگی به احوال مسلمین است.

وی با بیان اینکه از حقوق تمام مردم یعنی همه آن‌هایی که حق رأی دارند (نه‌فقط بخشی از آن‌ها) به دولت منتخب، ارائه و انتخاب کابینه‌ای لایق در راستای خدمت‌گزاری به مردم است، در ادامه افزود: لازمه‌ی این لیاقت همرنگ‌بودن اعضای کابینه با مردم، تعهد خدمت‌گزاری به صاحبان حقیقی کشور (مردم)، تخصص لازم و کافی و اخلاص واقعی در جهت خدمت‌گزاری به مسلمین است که تغییر هر یک از این الزامات به معیارهای ناصحیح و بعضاً آسیب‌رسان که خیانت آشکار به حقوق مردم و کشور است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ابراز داشت: جوان‌گرایی و توجه به نخبگان جوان با ایده‌های نو و مؤثر از دیگر الزامات قابل توجه تعیین کابینه است.وی اشرافی‌گری را یکی از آفت‌های خدمت‌گزاری دانست و بیان داشت: کارگزار مردم با داشتن ملک و مرکب‌های میلیاردی هیچ وقت معنای جایگاه خدمت‌گزاریش را نخواهد فهمید جایگاه مقدسی که اغلب قربانی یارکشی‌های قبایل پوشالی سیاسی می‌شود.

محسن زاده در خصوص سابقه اعضای کابینه به‌ عنوان یکی از معیارهای انتخاب اعضا گفت: معیارهای غیر از تدین، تعهد و تخصص، به‌هیچ‌عنوان کارساز نبوده بلکه قابل‌پذیرش هم نخواهد بود.

وی در خصوص گرایش‌های سیاسی اعضای کابینه بیان داشت: انتظار ما از رئیس جمهور کشور در امر خطیر، حساس و تعیین‌کننده تعیین کابینه این است که بدون عینک جناح‌بندی‌های سیاسی و بدون توجه به سهم خواهی‌ها با عدم تقسیم صندلی‌های کابینه تن‌ها با معیارهای صحیح و لازم یعنی تدین، تخصص و تعهد دست به معرفی خدمت‌گزاران آتی مردم قهرمان و مسلمان ایران زده تا زمینه‌ احقاق حقوق مسلمین را بهتر از گذشته رقم بزنند.

این فعال دانشجویی در پایان گفت: پیشرفت کشور با انتخاب‌های مردم و مسئولین در صورتی رقم می‌خورد که معیارهای انتخاب، درست و متناسب باشند؛ چرا که انتظاری جز این هم از مردم و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی نمی‌رود.

 

به گزارش جهان نیوز به نقل از دانشجو، امیرحسین محسن‌زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، در خصوص باید‌ها و نباید‌ها در انتخاب اعضای کابینه دولت دوازدهم گفت: کابینه دولت به منزله‌ی بازوان اداره و اجرای امور کشور هستند که مطمئناً نخستین و مهم‌ترین اقدام دولت در ابتدای دوره خدمت‌گزاریشان به مردم تعیین کابینه‌ای کارآمد، متخصص و متعهد به اجرای امور کشور و رسیدگی به احوال مسلمین است. وی با بیان اینکه از حقوق تمام مردم یعنی همه آن‌هایی که حق رأی دارند (نه‌فقط بخشی از آن‌ها) به دولت منتخب، ارائه و انتخاب کابینه‌ای لایق در راستای خدمت‌گزاری به مردم است، در ادامه افزود: لازمه‌ی این لیاقت همرنگ‌بودن اعضای کابینه با مردم، تعهد خدمت‌گزاری به صاحبان حقیقی کشور (مردم)، تخصص لازم و کافی و اخلاص واقعی در جهت خدمت‌گزاری به مسلمین است که تغییر هر یک از این الزامات به معیارهای ناصحیح و بعضاً آسیب‌رسان که خیانت آشکار به حقوق مردم و کشور است. مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ابراز داشت: جوان‌گرایی و توجه به نخبگان جوان با ایده‌های نو و مؤثر از دیگر الزامات قابل توجه تعیین کابینه است.وی اشرافی‌گری را یکی از آفت‌های خدمت‌گزاری دانست و بیان داشت: کارگزار مردم با داشتن ملک و مرکب‌های میلیاردی هیچ وقت معنای جایگاه خدمت‌گزاریش را نخواهد فهمید جایگاه مقدسی که اغلب قربانی یارکشی‌های قبایل پوشالی سیاسی می‌شود. محسن زاده در خصوص سابقه اعضای کابینه به‌ عنوان یکی از معیارهای انتخاب اعضا گفت: معیارهای غیر از تدین، تعهد و تخصص، به‌هیچ‌عنوان کارساز نبوده بلکه قابل‌پذیرش هم نخواهد بود. وی در خصوص گرایش‌های سیاسی اعضای کابینه بیان داشت: انتظار ما از رئیس جمهور کشور در امر خطیر، حساس و تعیین‌کننده تعیین کابینه این است که بدون عینک جناح‌بندی‌های سیاسی و بدون توجه به سهم خواهی‌ها با عدم تقسیم صندلی‌های کابینه تن‌ها با معیارهای صحیح و لازم یعنی تدین، تخصص و تعهد دست به معرفی خدمت‌گزاران آتی مردم قهرمان و مسلمان ایران زده تا زمینه‌ احقاق حقوق مسلمین را بهتر از گذشته رقم بزنند. این فعال دانشجویی در پایان گفت: پیشرفت کشور با انتخاب‌های مردم و مسئولین در صورتی رقم می‌خورد که معیارهای انتخاب، درست و متناسب باشند؛ چرا که انتظاری جز این هم از مردم و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی نمی‌رود.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا