امروز : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۷:۵۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

معمای موشک !

به گزارش جهان نیوز ، «رضا سراج» در کانال تلگرامی خود نوشت:
معمای موشک چیست؟ چرا گاهی اوقات، موشک‌ها بد و بعضی وقت‌ها موشک‌ها خوب می‌شوند؟ ظاهرا در جایی که آمریکا، اسرائیل و آل سعود از آزمایش و پیشرفت موشک‌های ایران بیمناک شوند و نگاه به درون برای پیشرفت کشور تقویت
گردد؛ موشک‌ها بد می‌شوند و تقبیح می‌گردند.

در عین حال، آنجایی که موشک‌ها محملی برای پوشش کار نکردن و آدرسی برای سرکار گذاشتن افکار عمومی باشند؛ در دسته بندی موشک‌های خوب قرار می‌گیرند. تا دیروز دولت بی‌تفنگ بودند و حالا دولت با موشک شده‌اند.
مهم این است که مردم نباید مطالبه کار کردن و عمل به وعده‌های انتخابات ۹۲ و ۹۶ را داشته باشند.

 

به گزارش جهان نیوز ، «رضا سراج» در کانال تلگرامی خود نوشت: معمای موشک چیست؟ چرا گاهی اوقات، موشک‌ها بد و بعضی وقت‌ها موشک‌ها خوب می‌شوند؟ ظاهرا در جایی که آمریکا، اسرائیل و آل سعود از آزمایش و پیشرفت موشک‌های ایران بیمناک شوند و نگاه به درون برای پیشرفت کشور تقویت گردد؛ موشک‌ها بد می‌شوند و تقبیح می‌گردند. در عین حال، آنجایی که موشک‌ها محملی برای پوشش کار نکردن و آدرسی برای سرکار گذاشتن افکار عمومی باشند؛ در دسته بندی موشک‌های خوب قرار می‌گیرند. تا دیروز دولت بی‌تفنگ بودند و حالا دولت با موشک شده‌اند. مهم این است که مردم نباید مطالبه کار کردن و عمل به وعده‌های انتخابات ۹۲ و ۹۶ را داشته باشند.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا