امروز : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۹:۱۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مقابله جدی با تروریست‌ها نیازمند همکاری همه است

به گزارش جهان نیوز؛ عدنان محمود سفیر سوریه عصر امروز (یکشنبه ۸ مردادماه) با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و گفت و گو کرد.

امیرعبداللهیان در ابتدای این دیدار با تأکید بر تداوم حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از سوریه، گفت: جمهوری اسلامی ایران از هرگونه اقدامی در جهت برقراری صلح و امنیت پایدار و مقابله با تروریسم تکفیری در منطقه به ویژه در سوریه حمایت می­ کند.
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین­ الملل با تبریک پیروزی­ های اخیر نیروهای مسلح سوریه در مبارزه با گروههای تروریستی، افزود: مقابله اساسی با گروه‌های تروریستی نیازمند همکاری جمعی همه کشورها است.
امیرعبداللهیان خاطرنشان کرد: اکنون زمان آن فرا رسیده است که جامعه جهانی به موضوع بازسازی سوریه توجه ویژه‌­ای نماید.
در ادامه این دیدار عدنان محمود سفیر سوریه در تهران با قدردانی از حمایت های مستمر جمهوری اسلامی ایران از سوریه گفت: مردم سوریه هیچگاه پشتیبانی و دفاع مقام معظم رهبری، دولت و ملت ایران از سوریه در بحران بوجود آمده را فراموش نخواهند کرد.
وی در خاتمه بر تداوم رایزنی و گفتگوهای دوجانبه و چند جانبه سوریه و جمهوری اسلامی ایران با دیگر کشورها در جهت برقراری صلح و ثبات در منطقه تأکید کرد.
 

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز؛ عدنان محمود سفیر سوریه عصر امروز (یکشنبه 8 مردادماه) با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل دیدار و گفت و گو کرد. امیرعبداللهیان در ابتدای این دیدار با تأکید بر تداوم حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از سوریه، گفت: جمهوری اسلامی ایران از هرگونه اقدامی در جهت برقراری صلح و امنیت پایدار و مقابله با تروریسم تکفیری در منطقه به ویژه در سوریه حمایت می­ کند. دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین­ الملل با تبریک پیروزی­ های اخیر نیروهای مسلح سوریه در مبارزه با گروههای تروریستی، افزود: مقابله اساسی با گروه‌های تروریستی نیازمند همکاری جمعی همه کشورها است. امیرعبداللهیان خاطرنشان کرد: اکنون زمان آن فرا رسیده است که جامعه جهانی به موضوع بازسازی سوریه توجه ویژه‌­ای نماید. در ادامه این دیدار عدنان محمود سفیر سوریه در تهران با قدردانی از حمایت های مستمر جمهوری اسلامی ایران از سوریه گفت: مردم سوریه هیچگاه پشتیبانی و دفاع مقام معظم رهبری، دولت و ملت ایران از سوریه در بحران بوجود آمده را فراموش نخواهند کرد. وی در خاتمه بر تداوم رایزنی و گفتگوهای دوجانبه و چند جانبه سوریه و جمهوری اسلامی ایران با دیگر کشورها در جهت برقراری صلح و ثبات در منطقه تأکید کرد.   منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا