امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مقامات عربستان تروریست‌پرور هستند

به گزارش جهان نیوز، “حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی” عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره انتخاب محمد بن سلمان به عنوان ولیعهد جدید عربستان، اظهار داشت: محمد بن سلمان در این دو سالی که وارد قدرت شده و وزارت دفاع و جانشینی ولیعهدی را بر عهده داشته، نشان داده که فردی جنگ‌طلب و ناآرام است.
وی با بیان اینکه جنگ یمن و بمباران‌ مردم بی‌گناه این کشور نمونه‌ای از جنگ طلبی ولیعهد جدید عربستان است، ادامه داد: ملک سلمان به صراحت بیان کرده با ایران و شیعیان دشمنی و خصومتی سرسختانه دارد.
حجت‌الاسلام ابراهیمی خاطر نشان کرد: مقامات عربستان تروریست‌پرور و وابسته به آمریکا هستند، همواره اعمال خودشان را به ایران نسبت می‌دهند به نظرم با وضعیتی که اینها بوجود آورده‌اند منطقه فعلا به آرامش نمی‌رسد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

به گزارش جهان نیوز، "حجت‌الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی" عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره انتخاب محمد بن سلمان به عنوان ولیعهد جدید عربستان، اظهار داشت: محمد بن سلمان در این دو سالی که وارد قدرت شده و وزارت دفاع و جانشینی ولیعهدی را بر عهده داشته، نشان داده که فردی جنگ‌طلب و ناآرام است. وی با بیان اینکه جنگ یمن و بمباران‌ مردم بی‌گناه این کشور نمونه‌ای از جنگ طلبی ولیعهد جدید عربستان است، ادامه داد: ملک سلمان به صراحت بیان کرده با ایران و شیعیان دشمنی و خصومتی سرسختانه دارد. حجت‌الاسلام ابراهیمی خاطر نشان کرد: مقامات عربستان تروریست‌پرور و وابسته به آمریکا هستند، همواره اعمال خودشان را به ایران نسبت می‌دهند به نظرم با وضعیتی که اینها بوجود آورده‌اند منطقه فعلا به آرامش نمی‌رسد. منبع:باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا