امروز : دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مقام معظم رهبری درگذشت مرد مبارز قدیمی و فعّال اجتماعی را تسلیت گفتند

به گزارش جهان نیوز به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌ العظمی خامنه‌‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت مرحوم سلالة‌السادات آقای حاج سیدرضا نیّری رحمةالله‌ علیه را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب به این شرح است:
بسمه‌تعالی
درگذشت مرحوم سلالة‌السادات آقای حاج سیدرضا نیّری رحمةالله‌ علیه را به خاندان گرامی و همه‌ دوستان و همگامان این مرد مبارز قدیمی و فعّال اجتماعی تسلیت عرض می‌کنم.
ایشان از دوران جوانی در فعالیت‌های مبارزاتی وارد و از آغاز پیروزی انقلاب در تلاش‌های گسترده‌ اجتماعی و خدماتی فعال بودند. دامنه‌ این فعالیت‌ها به بیرون از مرزهای کشور نیز کشیده می‌شد.
مجموعه‌ خیّرین سلامت از یادگارهای ارزنده ایشان است.
رحمت و مغفرت الهی بر این انسان مجاهد و پر تلاش باد.
سیدعلی خامنه‌ای
۹۶/۴/۱۲  
به گزارش جهان نیوز به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌ العظمی خامنه‌‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت مرحوم سلالة‌السادات آقای حاج سیدرضا نیّری رحمةالله‌ علیه را تسلیت گفتند. متن پیام رهبر انقلاب به این شرح است: بسمه‌تعالی درگذشت مرحوم سلالة‌السادات آقای حاج سیدرضا نیّری رحمةالله‌ علیه را به خاندان گرامی و همه‌ دوستان و همگامان این مرد مبارز قدیمی و فعّال اجتماعی تسلیت عرض می‌کنم. ایشان از دوران جوانی در فعالیت‌های مبارزاتی وارد و از آغاز پیروزی انقلاب در تلاش‌های گسترده‌ اجتماعی و خدماتی فعال بودند. دامنه‌ این فعالیت‌ها به بیرون از مرزهای کشور نیز کشیده می‌شد. مجموعه‌ خیّرین سلامت از یادگارهای ارزنده ایشان است. رحمت و مغفرت الهی بر این انسان مجاهد و پر تلاش باد. سیدعلی خامنه‌ای 96/4/12  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا