امروز : جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مقایسه دو خودرو هیوندای النترا و کیا اپتیما ۲۰۱۶ +جدول

هیوندای النترا  و اپتیما دو مدل موفق خودرو سدان،ساخت کره جنوبی هستند.النترا مجهز به موتور چهار سیلندر 1.8 لیتری است که 145 اسب بخار و 130 پوند فوت گشتاور تولیدی دارد اما اپتیما نیز با وجود موتور 1.6 لیتری توربو، توان خروجی  178 اسب بخار دارد.
نگاهی گذرا به خودرو النترا ۲۰۱۶

هیوندای النترا ۲۰۱۶ هنوز هم در مقایسه با سایر سدان های کوچک، تازه و جدید بنظر می رسد.  نسل فعلی النترا از سال 2011 تاکنون با حفظ طراحی خود توانسته به خوبی با رقبای اصلی خودش در بازار رقابت کند.

هیوندای النترا مدل ۲۰۱۶ نسخه SE، Value Edition و Limited مجهز به  موتور چهار سیلندر 1.8 لیتری که 145 اسب بخار و 130 پوند فوت گشتاور تولیدی است. جعبه دنده 6 سرعته بصورت پیش فرض در نسخه SE حضور داشته و امکان انتخاب یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک نیز وجود دارد.
این جعبه دنده اتوماتیک در نسخه های Value Edition و Limited بصورت استاندارد وجود دارند. در تست های صورت گرفته نسخه Limited توانست در عرض 9.7 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد که حدود 1 ثانیه نسبت به سایر رقبای موجود در این رده کندتر است.

نگاهی گذرا به خودرو اپتیما ۲۰۱۶

برای کیا نسل کنونی سدان اپتیما یک مدل موفق است. با این خودرو برند کیا در بخش سدان سایز متوسط از یک برند ناشناخته به یک برند مشهور و شناخته شده تبدیل شد.

این مدل موتور ۱٫۶ لیتری توربو بروی اپتیما LX دارد که توان خروجی آن 178 اسب بخار در دور موتور 5500 RPM و گشتاور 195 پوند -فوت است. این موتور جدید با گیربکس 7 دنده دوکلاچ همراه است و عملکردی مانند گیربکس‌های اتوماتیک دارد.

مشخصات فنی دو خودرو یاد شده :

هیوندای النترا  و اپتیما دو مدل موفق خودرو سدان،ساخت کره جنوبی هستند.النترا مجهز به موتور چهار سیلندر 1.8 لیتری است که 145 اسب بخار و 130 پوند فوت گشتاور تولیدی دارد اما اپتیما نیز با وجود موتور 1.6 لیتری توربو، توان خروجی  178 اسب بخار دارد. نگاهی گذرا به خودرو النترا 2016 هیوندای النترا 2016 هنوز هم در مقایسه با سایر سدان های کوچک، تازه و جدید بنظر می رسد.  نسل فعلی النترا از سال 2011 تاکنون با حفظ طراحی خود توانسته به خوبی با رقبای اصلی خودش در بازار رقابت کند. هیوندای النترا مدل 2016 نسخه SE، Value Edition و Limited مجهز به  موتور چهار سیلندر 1.8 لیتری که 145 اسب بخار و 130 پوند فوت گشتاور تولیدی است. جعبه دنده 6 سرعته بصورت پیش فرض در نسخه SE حضور داشته و امکان انتخاب یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک نیز وجود دارد. این جعبه دنده اتوماتیک در نسخه های Value Edition و Limited بصورت استاندارد وجود دارند. در تست های صورت گرفته نسخه Limited توانست در عرض 9.7 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد که حدود 1 ثانیه نسبت به سایر رقبای موجود در این رده کندتر است. نگاهی گذرا به خودرو اپتیما 2016 برای کیا نسل کنونی سدان اپتیما یک مدل موفق است. با این خودرو برند کیا در بخش سدان سایز متوسط از یک برند ناشناخته به یک برند مشهور و شناخته شده تبدیل شد. این مدل موتور 1.6 لیتری توربو بروی اپتیما LX دارد که توان خروجی آن 178 اسب بخار در دور موتور 5500 RPM و گشتاور 195 پوند -فوت است. این موتور جدید با گیربکس 7 دنده دوکلاچ همراه است و عملکردی مانند گیربکس‌های اتوماتیک دارد. مشخصات فنی دو خودرو یاد شده :

دیدگاه بسته شده است.

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا