امروز : دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهاجمان آمریکایی هنوز تاوان جنایت‌شان در خلیج‌فارس را پس نداده‌اند + تصویر

گروه سیاسی جهان نیوز: محمدحسین مهدویان کارگردان جوان کشورمان به مناسبت ایام سالگرد حمله ناو آمریکایی به ایرباس هواپیمایی ایران ایر به شماره پرواز IR655 که منجر به شهادت 290 نفر از هموطنانمان شد، مطلبی را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد.

کارگردان فیلم های سینمایی «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» در اینستاگرامش نوشت: بیست و نه سال پیش یک ناو ارتش آمریکا در خلیج تا ابد فارس، هواپیمای مسافربری ایران را با دویست و نود سرنشین مورد حمله قرار داد و همه‌‌ سرنشینان آن را کشت. شصت و شش نفرشان کودکانی بی‌گناه بودند.

به یادآوردن هرساله‌ی این ماجرای هولناک عجیب آزارم می‌دهد. مهاجمان هنوز تاوان جنایت‌شان را پس نداده‌اند.

 

گروه سیاسی جهان نیوز: محمدحسین مهدویان کارگردان جوان کشورمان به مناسبت ایام سالگرد حمله ناو آمریکایی به ایرباس هواپیمایی ایران ایر به شماره پرواز IR655 که منجر به شهادت 290 نفر از هموطنانمان شد، مطلبی را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد. کارگردان فیلم های سینمایی «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز» در اینستاگرامش نوشت: بیست و نه سال پیش یک ناو ارتش آمریکا در خلیج تا ابد فارس، هواپیمای مسافربری ایران را با دویست و نود سرنشین مورد حمله قرار داد و همه‌‌ سرنشینان آن را کشت. شصت و شش نفرشان کودکانی بی‌گناه بودند. به یادآوردن هرساله‌ی این ماجرای هولناک عجیب آزارم می‌دهد. مهاجمان هنوز تاوان جنایت‌شان را پس نداده‌اند.  
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا