امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهلت دو هفته‌ای مجلس به وزارت نفت

به گزارش جهان نیوز، حسن بهرام‌نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی اختلاف میان پرسنل جایگاه‌های سوخت و جایگاه‌داران در جلسه روز گذشته کمیسیون انرژی گفت: برخی از پرسنل جایگاه‌های سوخت پس از واگذاری بخشی از این جایگاه‌ها به بخش خصوصی از کار بیکار شده‌اند و بیش از یک سال است که در رفت‌وآمد جهت پیگیری وضعیت کاری خود هستند.
وی خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون اعتقاد داشتند که جایگاه‌داران موظف بودند قراردادهای پرسنلی را که از پیش از مقطع واگذاری‌ها در جایگاه‌ها مشغول‌ به کار بوده‌اند، تمدید کنند.
رئیس کمیته نفت و گاز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که کمیسیون انرژی دو هفته به وزارت نفت مهلت داد تا وضعیت نیروهای قراردادی مشغول در جایگاه‌های سوخت را تعیین تکلیف کند، در غیر این‌صورت کمیسیون، خود، راه‌حل‌هایی را به بحث گذاشته و وزارت نفت را مکلف به اجرا می‌کند، از جمله اینکه به عنوان مثال دولت مکلف می‌شود تا پنج سال به‌جای جایگاه‌داران، حق بیمه پرسنل را پرداخت کند.

منبع: فارس

به گزارش جهان نیوز، حسن بهرام‌نیا نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی اختلاف میان پرسنل جایگاه‌های سوخت و جایگاه‌داران در جلسه روز گذشته کمیسیون انرژی گفت: برخی از پرسنل جایگاه‌های سوخت پس از واگذاری بخشی از این جایگاه‌ها به بخش خصوصی از کار بیکار شده‌اند و بیش از یک سال است که در رفت‌وآمد جهت پیگیری وضعیت کاری خود هستند. وی خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون اعتقاد داشتند که جایگاه‌داران موظف بودند قراردادهای پرسنلی را که از پیش از مقطع واگذاری‌ها در جایگاه‌ها مشغول‌ به کار بوده‌اند، تمدید کنند. رئیس کمیته نفت و گاز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت که کمیسیون انرژی دو هفته به وزارت نفت مهلت داد تا وضعیت نیروهای قراردادی مشغول در جایگاه‌های سوخت را تعیین تکلیف کند، در غیر این‌صورت کمیسیون، خود، راه‌حل‌هایی را به بحث گذاشته و وزارت نفت را مکلف به اجرا می‌کند، از جمله اینکه به عنوان مثال دولت مکلف می‌شود تا پنج سال به‌جای جایگاه‌داران، حق بیمه پرسنل را پرداخت کند. منبع: فارس
ارسال دیدگاه

خبرنگار ریژاونیوز باشید
قطع شمار ریژاو
نشریه آنلاین زنان ریژاو
جذب تبلیغات
تیتر نیوز
کمک به  برنامه جهانی غذا